Скандальне інтерв’ю: Пальчевський відхрестився від своїх слів на російському ТБ (ВІДЕО)

Скандальне інтерв’ю: Пальчевський відхрестився від своїх слів на російському ТБ (ВІДЕО)

Кандидат в мери Києва Андрій Пальчевський поскандалив з журналістами української служби новин BBC.

В ході інтерв’ю журналістка ВВС процитувала слова Пальчевського, які він виголосив у ефірі російського телеканалу «Росія 1» про возз’єднання України і Росії.

«Чим більше ви будете нас лаяти, тим далі ми будемо від нашого щасливого дня возз’єднання», — говорив він тоді.

Попри наявність відеодоказу Пальчевський звинуватив журналістку Діану Куришко у брехні. Потім Пальчевський почав постійно звинувачувати журналістів і вимагати вибачень.

Журналісти ВВС звернули увагу, що Пальчевський є частим гостем телеканалів країни-агресора. За останні кілька років не менше шести разів брав участь в ефірах російського державного телеканалу «Росія 1», зокрема був в студії програми «60 хвилин» з Ольгою Скабеєвою 22 березня 2019. Саме там Пальчевський сказав скандальну фразу. В інтерв’ю ВВС Пальчевський заявив, що не дивиться російські канали.

Кандидат в мери Києва не визнав, що це саме він закликав в ефірі телеканалу країни-агресора возз’єднати народи України і Росії, а саме питання журналістів викликало у кандидата в мери відкриту агресію. Пальчевський довгий час замість відповіді на інші питання доводив, що журналісти ВВС брешуть і придумали слово «возз’єднання», яке він сам і виголосив в ефірі російського каналу.

Як раніше писали ЗМІ, кандидата в мери Андрія Пальчевського та його партію фінансує колишній чиновник КМДА часів президента-втікача Віктора Януковича, власник скандальної компанії Saga Development Андрій Вавриш. Як стверджували журналісти, «він є ланкою корупційного ланцюга забудовників-аферистів з екс-главою Офісу президента Андрієм Богданом і міністром культури, власником «Одеської кіностудії» Олександром Ткаченком, а також Олександром Дубинським». Підтримку групі нібито «надають скандальні «смотрящі» за ДАБІ брати Юрій та Олексій Горові».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Дотепне відео про незрозумілу і нав’язливу рекламу перемоги Пальчевського по всіх дорогах України

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: