Скандальне інтерв’ю: Пальчевський відхрестився від своїх слів на російському ТБ (ВІДЕО)

Скандальне інтерв’ю: Пальчевський відхрестився від своїх слів на російському ТБ (ВІДЕО)

Кандидат в мери Києва Андрій Пальчевський поскандалив з журналістами української служби новин BBC.

В ході інтерв’ю журналістка ВВС процитувала слова Пальчевського, які він виголосив у ефірі російського телеканалу “Росія 1” про возз’єднання України і Росії.

“Чим більше ви будете нас лаяти, тим далі ми будемо від нашого щасливого дня возз’єднання”, – говорив він тоді.

Попри наявність відеодоказу Пальчевський звинуватив журналістку Діану Куришко у брехні. Потім Пальчевський почав постійно звинувачувати журналістів і вимагати вибачень.

Журналісти ВВС звернули увагу, що Пальчевський є частим гостем телеканалів країни-агресора. За останні кілька років не менше шести разів брав участь в ефірах російського державного телеканалу “Росія 1”, зокрема був в студії програми “60 хвилин” з Ольгою Скабеєвою 22 березня 2019. Саме там Пальчевський сказав скандальну фразу. В інтерв’ю ВВС Пальчевський заявив, що не дивиться російські канали.

Кандидат в мери Києва не визнав, що це саме він закликав в ефірі телеканалу країни-агресора возз’єднати народи України і Росії, а саме питання журналістів викликало у кандидата в мери відкриту агресію. Пальчевський довгий час замість відповіді на інші питання доводив, що журналісти ВВС брешуть і придумали слово “возз’єднання”, яке він сам і виголосив в ефірі російського каналу.

Як раніше писали ЗМІ, кандидата в мери Андрія Пальчевського та його партію фінансує колишній чиновник КМДА часів президента-втікача Віктора Януковича, власник скандальної компанії Saga Development Андрій Вавриш. Як стверджували журналісти, “він є ланкою корупційного ланцюга забудовників-аферистів з екс-главою Офісу президента Андрієм Богданом і міністром культури, власником “Одеської кіностудії” Олександром Ткаченком, а також Олександром Дубинським”. Підтримку групі нібито “надають скандальні “смотрящі” за ДАБІ брати Юрій та Олексій Горові”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Друзі, тут нєкто Пальчевський, кажуть, має чи то 9% чи то 11% рейтингу. Вам що, війни на Донбасі мало?

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: