Популярні професії в Польщі

Популярні професії в Польщі

Людина, яка виходить на ринок праці в Польщы, має величезну кількість варіантів вибору. Однак деякі галузі та професії набагато популярніші за інші. Які найпопулярніші професії в Польщі? Хто з них дає найкращі шанси на привабливу зарплату? Про це ви можете прочитати далі в статті.

Ми наведемо список популярних професій, в яких відносно легко заробляти непогано. Коротко опишемо кожну з них і наведемо середню зарплату, яку отримують люди, які в ній працюють у Польщі. Якщо вас цікавить робота в Польщі вакансії перйдіть за наведеним посиланням на сайт Orion Group де пропонується багато цікавих вакансій.

10 популярних професій у Польщі

Зараз у Польщі перелік професій і спеціальностей нараховує понад 2,5 тисячі найменувань , і перелік переглядається кожні 2-3 роки. Серед них ми обрали 10 особливо популярних у нашій країні професій.

1. Програміст

IT-галузь притягує багатьох людей, як магніт. Не дивно, адже заробіток в ньому дуже привабливий. Що робить програміст? Перш за все, створення коду комп’ютерних програм, додатків і систем. У роботі використовує різні мови програмування, а також бази даних та інші інструменти. Окрім кодування, він часто займається аналізом вимог, написанням документації та тестуванням коду.

Середній місячний заробіток програмістів залежить від досвіду та мови програмування. Спеціаліст, зайнятий на загальній посаді, зазвичай заробляє від 9220 до 15150 злотих на місяць, але є люди, які заробляють набагато більше.

2. Юрист

Закінчення юридичного факультету дає змогу подавати заявку у вибраній галузі. Випускник може стати, зокрема, адвокатом, юрисконсультом, прокурором, суддею чи нотаріусом. Хоча кожна з цих професій має різні обов’язки, спільним знаменником є ​​дотримання нормативних вимог. Юристи ведуть справи клієнтів і діють від їх імені. Вони складають договори, висновки та висновки. Вони також ведуть переговори про комерційні контракти та піклуються про правову безпеку клієнта.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Новая угроза нацбезопасности: СБУ взялось за отечественный шоу-бизнес

Заробітки в юридичних професіях високі. Середня місячна винагорода адвоката становить 10 546 злотих.

3. Лікар

Протягом багатьох років медицина визнана престижною галуззю навчання, а ведення медичної практики виключно прибутковою. Лікарі в основному займаються профілактикою здоров’я, дослідженням і лікуванням захворювань і травм у людей.

Зарплата лікарів залежить від галузі медицини, спеціалізації та місця роботи. Середня зарплата лікаря становить 8012 злотих на місяць.

4. Торговий представник

Продаж товарів і послуг зазвичай вимагає активних дій. Завданням торгового представника є налагодження зв’язків з контрагентами, збір та обслуговування замовлень, виїзд на торгові точки та звітування про результати їх діяльності.

Зарплата в цій професії залежить від галузі та місця розташування. Торговий представник у Варшаві заробляє в середньому 8113 злотих на місяць.

5. Дизайнер комп’ютерної графіки

Завданням комп’ютерної графіки є розробка та підготовка шаблонів, графіки, візуалізації, ілюстрації та інших графічних елементів, які використовуються на веб-сайтах, у рекламних кампаніях, друкованій та зовнішній рекламі. У своїй щоденній роботі художник-графік використовує передові комп’ютерні програми та інструменти, такі як планшет, ручка чи трекпад.

Розмір винагороди художника-оформлювача залежить насамперед від стажу роботи та якості портфоліо. Досвідчений дизайнер комп’ютерної графіки заробляє в середньому від 4720 до 7410 злотих.

6. Бухгалтер

За правильність записів у книгах або на розрахункових рахунках відповідає особа, відповідальна за ведення бухгалтерського обліку. Бухгалтери також часто залучаються до розрахунку зобов’язань, підготовки та подання податкової та страхової декларацій, обігу товарно-кошторисної документації на підприємстві.

Середня місячна зарплата бухгалтера становить 4229 злотих.

7. Будівельник

Будівельники виконують завдання в залежності від характеру будівельного майданчика, на якому вони працюють. Зазвичай в їх обов’язки входить кладка цегли, штукатурка, мощення, утеплення, монтаж приладів та інші ремонтні, будівельні та оздоблювальні роботи. Часто вони співпрацюють з проектувальниками, електриками та сантехніками, а їхню роботу контролюють інженери чи будівельні інспектори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Рада собирается принять законопроект о штрафах за неуплату коммуналки

Середня зарплата будівельника в Польщі становить 4223 злотих на місяць. Варто пам’ятати, що будівництво залежить від погодних умов, тому в цій професії періодично спостерігаються коливання середнього рівня зарплати.

8. Професійний водій

Професійний водій займається комерційними перевезеннями вантажів або людей. В його обов’язки входить піклування про технічний стан і чистоту транспортного засобу, ведення товаросупровідної документації, дотримання правил дорожнього руху, а також контроль за вантажно-розвантажувальними роботами.

Водій вантажівки заробляє в середньому 3586 злотих. Вищу зарплату отримують водії, які працюють на міжнародних маршрутах.

9. Фінансовий радник

Фінансовий радник аналізує потреби клієнтів, шукає відповідні пропозиції фінансових продуктів (наприклад, депозити, кредити та інвестиції) і консультує щодо їх вибору. Це також допомагає вирішити всі формальні питання, пов’язані з ними. Існує поділ консультантів за спеціалізацією, наприклад, на інвестиційних, кредитних або страхових консультантів.

Середня місячна винагорода фінансового радника становить 5270 злотих. Однак найдосвідченіші радники досягають вищого доходу, який часто перевищує 8370 злотих на місяць.

10. Робітник виробництва

Коло обов’язків виробничника залежить від специфіки робочого місця, але зазвичай вони зводяться до складання деталей і вузлів за допомогою інструментів і машин. Ці співробітники також контролюють, маркують і пакують готову продукцію.

Середня місячна винагорода на посадах, пов’язаних з виробництвом, становить 4174 злотих, і її індивідуальний розмір часто залежить від ефективності роботи конкретної особи.

Чи завжди варто обирати популярну професію?

Вибрати ідеальну кар’єру нелегко. При виборі професії варто враховувати не тільки її популярність і розмір заробітку, а й індивідуальні схильності, здібності та інтереси. Якщо ви уважно прислухаєтеся до своїх потреб, то може виявитися, що кращим вибором для вас стане нішева професія , а не одна з професій майбутнього. Завжди варто пам’ятати, що працювати за інтересами приємніше і менше втомлює.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: