Онлайн-розлучення: чи варто вам користуватися цією послугою?

Онлайн-розлучення: чи варто вам користуватися цією послугою?

Розлучення — це виснажливий процес, як емоційно, так і матеріально, тим бльш зараз достатньо проблемно розлучитись в умовах війни в Україні, через знаходження когось з подружньої пари закордоном, а також роботи державних органів в режимі воєнного стану. І якщо є можливості спростити процес, було б мудро скористатися ними. Використання онлайн-служби розлучення є одним із способів подати справу ефективніше та з меншою ціною, особливо з огляду на те, що у 2022 році гонорари адвокатів значно зросли через зростання курсу доллара

Одним із популярних сервисів, що спеціалізуються на онлайн-послугах з розлучення, є «РозірванняШлюбу.Online»Це один з першіх онлайн-провайдерів розлучень і обіцяє бути найдоступнішим варіантом.

Як працює онлайн-розлучення?

Незалежно від того, якою онлайн-службою подачі документів на розлучення ви користуєтеся, важливо зазначити, що ця послуга призначена лише для безспірних розлучень. Це означає, що ви та ваш чоловік/дружина повинні досягти згоди щодо умов вашого розлучення, включаючи все, від майна та боргів до опіки над дітьми (якщо це можливо).

Якщо ваш шлюб закінчується на мирних умовах, ви, ймовірно, можете без проблем подати заявку на розлучення онлайн. Ось чотири простих кроки для подання заяви через https://razvod-online.com.ua:

  • Перевірте, чи відповідаєте ви вимогам. Це спосіб онлайн-розлучення, щоб з’ясувати, чи справді ваше розлучення є оскарженим чи ні. Анкета відповідності запитає вас, чи знаєте ви місцезнаходження вашого чоловіка та чи домовилися ви обоє про те, як розділити ваше майно, активи та всі питання, пов’язані з дітьми (якщо у вас спільні діти).
  • Відповісти на детальні запитання . Після визначення вашої відповідності ви заповните детальну анкету, надавши особисту інформацію про себе та свій шлюб, а також про умови його розірвання.
  • Перегляньте заповнені форми . Online Divorce використає ваші відповіді з анкети, щоб підготувати для вас документи про розлучення. Все, що вам потрібно зробити, це переглянути документи, щоб переконатися, що вони точні, і внести зміни, якщо необхідно.
  • Подайте документи. Зрештою, ви надішлете заповнені документи до місцевої судової системи та просто чекаєте на схвалення.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  В список "воров в законе" внесли воюющих за Украину чеченцев, чтобы выдать их России

Згідно з сайтом, цей чотириетапний процес можна виконати менш ніж за годину, але як і коли ви вирішите його виконати, вирішувати вам. Після того, як ви створите ваш обліковий запис на razvod-online.com.ua залишається активним протягом 30 днів, хоча ви можете обрати більший термін.

Функції razvod-online.com.ua

Як випливає з назви, razvod-online.com.ua в основному використовується для подання документів на розлучення в Інтернеті і не для чогось іншого. Однак він пропонує деякі інші відмінні функції:

Готова подати документи на розлучення

Онлайн-розлучення знімає багато головного болю, пов’язаного з процесом подачі документів на розлучення, оскільки виконуєте оформлення документів за вас. Все, що вам потрібно зробити, це заповнити зрозумілу анкету, наповнену простими запитаннями та не вживаючи юридичного жаргону. Обом подружжю легко отримати доступ до всіх документів через обліковий запис razvod-online.com.ua. Ви сплачуєте єдину плату за доступ до всіх заповнених документів, і ця вартість включає навіть безкоштовні перегляди та безкоштовну зміну імені.

Спеціальна заявка для штату

Коли ви реєструєтеся в онлайн-розлученні, одне з перших питань, яке вам зададуть, це те, куди ви подаєте заяву. Це гарантує, що всі документи, які надходять із сайту, будуть сумісні з вашою місцевою судовою системою та відповідатимуть чинним стандартам вашого штату.

Підтримка клієнтів

Ви можете зв’язатися з представником по телефону з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 20:00 за східним стандартним часом. Однак веб-сайт пропонує натомість надіслати своє запитання через веб-форму для «найшвидшого та найретельнішого» обслуговування клієнтів, водночас стверджуючи, що середній час відповіді протягом 24 годин.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: