Особливості перевезення вантажів, що швидко псуються

Особливості перевезення вантажів, що швидко псуються

Багато вигідних напрямків бізнесу пов’язані з вантажами, що швидко псуються, доставка яких має ряд особливостей. Але, якщо використовується ізотерм машина та дотримано інших правил перевезення подібного вантажу, вдається досить швидко вийти на високий рівень прибутку та розширити лінійку виробництва. Спробуємо розібратися, які особливості мають вантажоперевезення вантажів, що швидко псуються.

Як відбувається доставка вантажів, що швидко псуються?

Продукція, що швидко псується, потребує особливих умов транспортування. Це здебільшого відноситься до сировини для харчової промисловості, термін придатності якої становить від 1 до 30 діб. Тож збереження товарного вигляду необхідне дотримання певних вимог, встановлених на законодавчому рівні.

Обов’язково транспортування здійснюється виключно спеціально призначеному транспорті, де підтримується потрібний температурний режим. Стандартно до швидкопсувних продуктів відносять такі вантажі: фрукти, овочі, гриби, ягоди, яйця, молочна та м’ясна продукція, риба, різні морепродукти, біологічні матеріали, живі та зрізані квіти. Все це потребує дбайливого транспортування з дотриманням необхідного температурного режиму та вологості.

Фактор температури

Коли проводиться перевезення швидкопсувної продукції, потрібно суворе дотримання температурного режиму. Якщо при транспортуванні буде неправильне зберігання, це призведе до появи мікробів на продукції, внаслідок чого змінюється колір та текстура. Товар зіпсується ще до того, як прибуде до пункту призначення.

Важливо розуміти, що перевезення заморожених та охолоджених товарів в одному транспортному засобі – заборонено. Заморожену продукцію можна встановлювати штабелями, тому обсяг авто використовується максимально. А охолоджена продукція має бути розміщена таким чином, щоб забезпечувалася нормальна циркуляція повітря. Можна перевозити різну продукцію, якщо вона потребує аналогічного температурного режиму.

Ключові особливості перевезення швидкопсувної продукції

  • Перш ніж розпочинається перевезення, перевіряються параметри якості з урахуванням аспекту, чи може вантаж зберегтися під час транспортування.
  • Перевіряється, наскільки фургон чи рефрижератор відповідають санітарно-гігієнічним стандартам.
  • Використовується лише транспортний засіб, який може забезпечити адекватні умови при транспортуванні.
  • Важливо суворо дотримуватись стандартів під час навантаження, щоб не пошкодилася тара та була оптимальна щільність вантажу для циркуляції.
  • Обов’язковою є підготовка супровідної документації для безперешкодного проїзду, якщо потрібні вантажоперевезення до Європи.
  • Вантаж, що швидко псується, не повинен залишати простори холодильника до моменту, поки не буде в пункт призначення – заборонено перевантаження з одного в інший.
  • Якщо відбувається перевантаження вантажу з одного автомобіля до іншого, слідкуйте, щоб не з’явилася волога, яка прискорює псування.
  • Транспортний засіб повинен проходити регулярну перевірку для створення потрібних умов для транспортування.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Виталий Войцеховский - матерый коррупционер и водочный делок идет в Раду от "слуг"

Якщо всі правила будуть враховані, ви можете бути впевненими, що навіть вантаж, що швидко псується, буде доставлений в цілості і безпеці. Відповідально ставтеся до вибору транспортної компанії, якій довіряєте процес перевезення вантажу та не співпрацюйте з посередниками.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: