Огляд засобів догляду за волоссям та його призначення

Огляд засобів догляду за волоссям та його призначення

Сьогодні так багато такіх засобів як косметика для волосся, що можна заплутатися… Що, коли, для чого, після чого, в якій черговості? Адже кожна лінійка продукції служить для своєї мети. Вносимо ясність і розуміємось!

Шампуні

Шампунь — це базовий засіб для очищення локонів, винайдений у 1903 році. Порошковий шампунь німецького хіміка Шварцкопфа став першим брендованим засобом у сфері косметики для волосся. З того часу і досі виробництво продуктів постійно розширюється і набирає обертів.

Основні види шампунів

Основні види шампунів для волосся — спеціалізовані склади для об’єму, блиску, посиленого зволоження, прискорювачі росту, від випадання та лупи. Залежно від функції препарат входять різні добавки і екстракти. Наприклад, шампунь від лупи часто містить хітозан і олію перцевої м’яти, пірітіон цинку, витяжка календули. Також існують сухі шампуні, придумані з метою економії часу: їх достатньо розпорошити на немите волосся, і в результаті локони виглядають чистими і свіжими. На все про все витрачається не більше 30 секунд

Поради щодо використання

Відповідь на запитання «як часто мити голову?» залежить від стану волосся і, відповідно, типу обраного шампуню. Наприклад, продукт для делікатного очищення можна застосовувати хоч щодня, а для фарбованого волосся – раз на 2 дні. Але більшість експертів сходиться на думці, що миття голови в середньому краще проводити раз на 1-3 дні.

Маски

Призначення масок для волосся — посилено зволожувати та зміцнювати локони, відновлювати їх сили та блиск, сприяти регенерації, а також захищати від несприятливого впливу навколишнього середовища. Це суперживильний засіб, який має бути в арсеналі кожної дівчини. Крім того, даний продукт служить і для профілактики різних проблем на кшталт кінчиків, що січуться, ламкості, сухості і так далі.

Основні види масок для волосся

Маски бувають:

  • для зволоження;
  • для блиску;
  • для об’єму;
  • для гладкості;
  • від випадання;
  • для зростання.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Твердопаливні котли тривалого горіння

Всі вони містять цінні екстракти та олії, вітаміни та мікроелементи. Нагадуємо, що всі маски, представлені в асортименті КрасоткаПро, є професійними, тобто створеними за участю експертів-трихологів, а отже, забезпечують максимальний результат.

Поради щодо використання

Ми любимо порівнювати маски з комплексами вітамінів, які також служать додаткового харчування організму. Необхідно суворе дозування і «борщити» не можна:) Отже, використовувати препарат потрібно 1-2 рази на тиждень після очищення шампунем і не частіше. Інакше локони можуть звикнути до активних речовин і перестати на них реагувати.

Бальзами та кондиціонери

Кондиціонер для волосся був створений на самому початку ХХ століття, коли французький парфумер Едуар Піно представив у Парижі розроблений ним діамантин для пом’якшення локонів. З того часу формули цих коштів були значно вдосконалені.

Основні види кондиціонерів та бальзамів

Бальзами та кондиціонери мають традиційні напрямки: для зволоження, блиску, об’єму, гладкості, від випадання, лупи, для зростання.

Дія кондиціонерів і бальзамів дещо відрізняється: перший густіший і поживніший, призначений для пошкодженого волосся, другий, навпаки, рідкіший і в основному застосовується на відносно здорових пасмах.

Поради щодо використання

Застосовувати кондиціонер або бальзам-ополіскувач необхідно після миття голови. Мокрі волосся трохи підсушується рушником, зверху наноситься продукт, витримується 2-4 хвилини і ретельно змивається. Застосовується щонайменше 2 рази на тиждень.

Існують також незмивні кондиціонери та креми. Можна використовувати їх окремо замість бальзаму, що змивається, можна після нього. Такі продукти забезпечують локонам додатковий захист від агресивних зовнішніх факторів.

Масло для волосся

Основна функція олії для волосся — харчування та зняття статичної напруги. Воно відновлює захисний ліпідний шар, внаслідок чого пасма стають еластичними та гладкими. Застосування цього препарату особливо актуальне взимку через знижений рівень вологості у приміщеннях.

Види олій для волосся

Олії поділяються на ті ж види, що й інші доглядові засоби для волосся: для об’єму, блиску, живлення та зволоження, для гладкості, захисту від сонця, від лупи та випадання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Что такое диагностика автомобиля

Поради щодо використання

Є безліч варіантів застосування олії: можна нанести за 20 хвилин до миття, щоб додатково наситити волосся. Можна додати маску/бальзам також посилення поживних властивостей. Можна просто використовувати в чистому вигляді на вологому волоссі (не змивати!) для запаювання кінчиків, блиску та гладкості. А ще можна покрити засобом сухе волосся – це найкращий спосіб для зняття статики.

Спреї

Останнім часом набирають популярність особливі доглядають спреї для волосся , що володіють кондиціонуючими та захисними властивостями.

Основні види спреїв та поради щодо застосування

Спреї для волосся мають різну дію. Наприклад, поживні засоби мають зволожуючі, що зміцнюють, відновлюють та захисні властивості. Зазвичай вони розпорошуються на чисте вологе волосся по всій довжині з відстані 15-20 см від голови. Після нанесення бажано дати локонам висохнути природним способом.

Спреї для об’єму прийнято наносити тільки на чисте вологе коріння, ретельно втирати і вже після цього розподіляти по всій довжині.

Спреї для блиску та гладкості розпорошують на сухе волосся, намагаючись уникати прикореневої зони, щоб не допустити ефекту жирності.

Засоби для фарбованого волосся

Тонуючі засоби використовуються для щадного зміни відтінку волосся. Головна відмінність від фарб полягає в тому, що делікатні тоніки забарвлюють тільки зовнішню сторону волосся і при цьому надають ще й дію, що доглядає. Але є й недолік: вибраний відтінок має тенденцію досить швидко змиватися.

Поради щодо використання

Нанесіть тонік на попередньо вимиті вологі пасма і витримайте час, рекомендований виробником. Бажаєте прибрати жовтизну? Тоді залиште склад на 10-15 хвилин. Бажаєте досягти яскравого кольору? Збільшити час до 30 хвилин. Застосовуйте продукт приблизно раз на 3-4 миття голови, щоб підтримувати тон.

Термозахист

Що таке термозахист? Це засоби, що забезпечують жирове мастило локонів, яке при застосуванні високих температур перешкоджає випаровуванню рідини, допомагає врятувати білок кератину і, отже, оберігає волосся від пересушування, ламкості і кінчиків, що січуться. Тому, якщо ви часто робите укладання феном, плойкою або щипцями, термозахисна продукція – ваш мастхев.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Апостиль: что это и где его можно поставить?

Поради щодо використання

Термозахисні склади наносять на вологі чисті пасма і дають висохнути природним шляхом. Після цього локони ретельно розчісують і приступають до укладання. Якщо ви користуєтеся термозахистом, то інші засоби, що не змиваються, можна не наносити.

Сподіваємося, наш огляд був корисним, і ви підберете для себе найкращі та найпотрібніші засоби для багатоступеневого догляду! Всі вони є в нашому магазині 😉 І нехай ваші локони радують вас силою, блиском та чудовим здоров’ям!

Косметика для волосся від компанії БОМОНД

Компанія Бомонд була заснована в 1999 році. Нові магазини БОМОНД відкриваються з абсолютно новою концепцією, а раніше відкриті магазини поступово оновлюються. У 2013 році БОМОНД запустив інтернет магазин косметики. Крім усього спектру елітних брендів в мережі БОМОНД представлений широкий асортимент більш доступної продукції. На сьогоднішній день мережа БОМОНД працює з усіма лідируючими світовими брендами як в елітному сегменті (такі як Chanel, Dior, Guerlain, Estee Lauder, Lancome, YSL, Sisley, Bobbi Brown, La Mer та інші), так і в більш доступному сегменті (Max Factor, L’oreal, Maybelline та інші). Також в мережі Бомонд більше 20 років.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: