Натяжні стелі: недоліки та переваги

Натяжні стелі: недоліки та переваги

Неакуратна або нерівна стеля здатна зіпсувати найякісніший ремонт, а гарна та доглянута — приховати усі його недоліки. Тому що саме цей простір домінує в будь-якому помешканні та добре проглядається. Безліч вдалих прикладів натяжних стель можна переглянути на сайті виробника Briton за посиланням https://www.briton.com.ua та отримати відповіді на всі виникаючи питання.

Вагомі переваги натяжної стелі

BfHXPNJqeND1OxARBzV5e4YGz6ImMOlSvB1Ryckc_knv3hBC_9w3lt77lIA2qzt24NO3Jx1lfcdHsufT3lImJ9PbI5W_h6Eb2ffK1MfsE4eXiMzck8AUggowldSpX8XD52DYQAHlo9upj696ti1tmZOyPTyDMtpYqnXpCrIO0TLem3lc_RfxRyRC5cWc1A

  • монтаж натяжних конструкцій можна здійснити у будь-який час, як після щойно завершеного ремонту, так і перед ним, тому що навколишній простір не буде засмічуватися;
  • за потреби заміну здійснити легко та просто, без жодних пошкоджень довкілля;
  • під час усадної деформації, до якої схильні всі будівлі без виключення, не утворюються нові тріщини та нерівності;
  • підвісна стеля заощаджує простір, тому що для її монтажу потрібно 3 — 4 сантиметри, на відміну від МДФ-панелі або гіпсокартону;
  • матеріал виробу не проводить статичну електрику, тому не збирає пил;
  • покриття водостійке, тому за умов забруднення легко очищується вологою ганчіркою;
  • на поверхні не утворюється конденсат, відповідно не виникає пліснява, що особливо важливо для вбиралень;
  • натяжні стелі мають звукоізоляційні здатності, важливі для комфорту всієї оселі, а особливо — для дитячої кімнати.

Гарантії якості та безпеки

IjnPki2cUAIgybx2xpF-7dq8s_uzKN0Uos3G6sFGH1bzQEICLWMpFxU-v2-hq1LqZX-N31fmMHmykt68R2H1hO3oZTPLWUUGOEPFwsZm4AdW71sqHkpJXNK_b6st2H9nYnvzc_1xuE1A2spo1lKlJdSXKPvC7mugZWHYZCOvbsoa2ghNiU6YSKwtBa4EoA

Першочерговою перевагою матеріалу є його нетоксичність та екологічність, ПВХ-плівка виготовлена відповідно до всіх чинних міжнародних норм щодо безпеки навколишнього середовища.

Полівінілхлорид, з якого виготовлене покриття стелі, ударостійкий, та не зношується протягом двадцяти років. Він здатен витримувати надмірну вагу — до ста кілограмів. Відповідно, до ста літрів рідини до квадратного метра поверхні. Тому забезпечує надійний захист від зовнішніх протікань надмірних кількостей води.

Корекція інтер’єрних недоліків

Навіть у стандартній, прямокутній кімнаті новобудови виникають нюанси, залежні від розмірів вікон та освітлення кімнати. Окрім того, висота може бути зависокою або занизькою, а форма приміщення занадто видовженою. Усі перелічені та решту негараздів можна виправити за допомогою підвісних стель.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Автозаправщики из «БРСМ» завезли из-за поребрика высокотоксичные присадки

xPVZFvYGCBn3FQ3fQRDPMWp-JgW18S84ql_zPIknHEoGojGlmLn4zsNy_cil_UJXJIOD4M_3zWjqSPEoKgtzV3JX5dJMtB4R2zZ27ltIOdaOkYUOlD7pTywzy---1IB0BDt5QPzsHpU3qrriDQAIwsHVKC-jKS9pFuRq4zWlIp0TzJ52xRzXbhiOuKRYfw

Візуально висоту помешкання збільшує глянцеве покриття темного кольору. “Зоряне небо” діє таким самим чином, але, крім глибокої перспективи, впливає на позитивний психологічний та емоційний стан. Шовковистий перламутр або гладкий сатин доречні у дитячій. Глибокий металік невіддільна ознака новітньої кухні у стилі хай — тек.

Завдяки широкому вибору профілів та матеріалів можна створити декілька рівнів стелі з інсталяціями у них світильників, люстр та led — ламп усіх можливих типів та конструкцій. Такі дизайнерські рішення здатні перетворити простір під унікальне сприйняття кожної особи.

Недоліки та незручності

-Ev__Z2ZnhXiGJHUI-hwZbuFK95Z5as4d0-9xBexk6GOn2CafZM9wR9BTwxlEyi1MJp__Q24pBsU4RfqVLXs89Rdy3_m2n3SpU5BmCc6K-oaYtSp7tLAnrpEidNM-6e3cwMJKxRqDcHNPVD7XZTzL4Z-Lrc4l4YVuCQakz-18lP-oeTo5vmOqauSfOerPg

Стійке до навантажень покриття з полівінілхлориду нескладно пошкодити ріжучим предметом. Тому варто бути особливо уважним під час переміщення габаритних предметів з міцними та гострими краями.

Максимальна ширина полотна чотири метри, тому особливо великі приміщення потребують стикувального шва, який легко приховати за допомогою елементів дизайну.

Досконалий сучасний інтер’єр важко відтворити без натяжних стель. За допомогою реалізованих фантазій замовника вони пасуватимуть кожному інтер’єру. Тільки у стандартній палітрі вибору міститься двадцять відтінків та структур, а конфігурації форм не мають обмежень.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: