Чотири небанальні місця, які варто обов’язково відвідати у Львові

Чотири небанальні місця, які варто обов’язково відвідати у Львові

Львів – це абсолютно унікальне місто. Його достатньо відвідати лише раз, щоб постійно хотіти сюди повертатися. На сьогодні тут є багато місць, де можна зупинитися. Одне з них знаходиться безпосередньо у центрі Львоваготель LOFT7. Це гарне місце зі стильними, просторими номерами, що виглядають одночасно затишно та сучасно.

Істотна перевага готелю LOFT7 полягає в тому, що він зручно розташований. Тому якщо ви приїхали трохи відпочити, погуляти містом та насолодитися особливою атмосферою, зробити все це буде дуже просто та зручно. Оскільки звідси можна потрапити в будь-яку частину міста.

Що подивитись у Львові

У місті настільки багато цікавих, унікальних місць, що виділити лише кілька з них дуже складно. Тому якщо у вас є можливість – виділіть хоча б один день, щоб просто неспішно погуляти центром, поблукати затишними вуличками, заглядаючи в різні двори та заклади, які викликали інтерес. З цим точно не буде проблем, адже у Львові їх справді дуже багато. Навіть якщо взяти одну лише центральну площу – площу Ринок, то там їх виявиться більше десятка.

Але якщо ви хочете отримати більш конкретні рекомендації, то ось чотири небанальні місця, які обов’язково варто відвідати. Тому якщо у вас є вільний час, обов’язково завітайте до:

  • Театру імені Леся Курбаса. Незважаючи на порівняно недовгий час роботи, театр встиг прославити далеко за межами Львова. Це дуже оригінальне місце, тому якщо хочеться торкнутися мистецтва – вам сюди. Вистава може сподобатись навіть людям, які далекі від театрального мистецтва.
  • Личаківський цвинтар. Не лякайтеся одразу. Не зважаючи на те, що частина цвинтаря все ще працює, стара частина – радше унікальний музей просто неба, ніж некрополь. Це водночас умиротворююче і чарівне місце. Тут можна трохи доторкнутися до історії, оскільки тут було похована багато важливих людей. Краще за все – замовити екскурсію, тому що самостійно з усім розібратися буде доволі складно.
  • Міські підземелля. Ще одне місце, яке не відразу спадає на думку, коли думаєш куди сходити у Львові. Під містом розташовано справді багато підземних приміщень та тунелів, що знаходяться там уже сотні років. Більшість підземель майже не змінилися за роки.
  • Каплиця Боїмів. Каплиця знаходиться прямо у центрі міста. Вона була побудована ще в сімнадцятому столітті там, де раніше знаходився цвинтар. Єдиний аналог цієї усипальниці в Європі знаходиться у Кракові. На сьогодні там немає поховань, тому будь-хто може полюбуватися будинком і зсередини.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Пластиковые окна с лучшим утеплением – рейтинг производителей, советы при выборе

Звичайно не варто оминати такі відомі пам’ятки, як площа Ринок, оперний театр, пам’ятник Тарасу Шевченку, вірменський квартал, палац Потоцьких, Високий замок та багато інших місць. Адже саме вони й роблять Львів таким, який він є.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: