Микола Галушко — кримінал, ігрові автомати, наркотики та фіктивні тендери бидло-депутата «слуги»

Микола Галушко — кримінал, ігрові автомати, наркотики та фіктивні тендери бидло-депутата «слуги»

Микола Галушко представляє себе, як успішного директора підприємства, та у біографії кандидата є численні факти, несумісні з поняттям чесного кандидата.

Так, 90-ті роки Микола Галушко вступив до організованого злочинного угрупування відомого кримінального авторитета «Савлохи» (Савлохов Борис Сосланович). Але наприкінці 90-х міліція боролась з криміналітетами, і батько Галушка (працівник МВС) влаштував сина в міліцейську академію МВС, щоб той не попав під відповідальність. Але він все ж не забув своє кримінальне минуле — вліз у бандитьку суперечку з місцевими «авторитетами» та вистрелив у одного з травматичного пістолету. Тоді обидві сторони змогли домовитись, та й зв’язки Галушка у міліції допомогли.

Але такі інциденти повторювались, Микола Галушка полюбляв алкоголь, наркотики та азартні ігри. Через це згідно з рішенням суду від 2017 року його й покинула дружина.

Після 4-ох років в Академії батько поставив Миколу Галушка керівником охоронної фірми «Галід», з якої в один монмент за його керівництва знилки тисячі доларів. Все через те, що Микола дуже полюбляв азартні ігри, і просиджував на ігрових автоматах величезні суми, які крав з фірми. Це його батько дізнався встановивши на фірмі відеокамери спостереження.

Чи справді людина, яка за своєю натурою злочинець, порушник законів, ігроман гідний бути представником округу у Верховній Раді?

«Деб*ли. Це автомобіль народного депутата!»: нардеп від «слуг» лаявся на поліцейських

Народний депутат від «Слуги народу» Микола Галушко нецензурно спілкувався з поліцейськими, які зупинили за порушення ПДР водія та авто, що возять цього нардепа.

Згідно з даними, інцидент стався 18 грудня 2020 року. Поліцейські зупинили авто в центрі Києва за порушення правил дорожнього руху – перетин подвійної смуги — приблизно о 4 ранку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Сардарян - Симонян и Кийко пытаются украсть землю в Аркадии

Нардеп Галушко приїхав «виручати» свого водія і довго, нецензурно висловлюючись, пояснював, правоохоронцям, що це авто народного депутата і вони, мовляв, не мали права його спиняти.

Поліцейські зауважили, що на авто не написано, що воно належить нардепу, а також, що до того ж нардепи не мають дипломатичного імунітету.

На відео Галушко звинувачує правоохоронців у провокації, скаржиться, що його «висмикнули з-за столу», і обзиває поліцейських «дебілами».

Як з’ясовується в процесі розмови, вищезгадане авто Toyota Land Cruiser перебуває у власності матері депутата.

Додамо, що 42-річний Галушко – член комітету з правоохоронної діяльності, випускник Національної академії внутрішніх справ.

Пряма мова:

Нардеп: Подожди! Стоять! Кто осматривал машину?

Поліцейський: У вас що дипломатичний автомобіль?

Н: Этот автомобиль мне принадлежит.

П: Чудово.

Н: В декларации задекларирован.

П: Супер.

Н: Как народному депутату. Как вы можете б..ь осматривать? Ну вы что?

П: А чим він відрізняється від інших автомобілів?

Н: Ты что больной на голову или что?!

П: Я вас прошу нормально спілкуватись.

Н: Ты услышал меня?! Это автомобиль народного депутата Украины!

П: Він має імунітет?

Н: Как ты можешь его осматривать?

П: Вас ніхто не оглядав.

Н: Как ты можешь осматривать автомобиль народного депутата?!

П: Ваш імунітет народного депутата не постраждав.

Як виявилося, політик не просто нагрубіянив поліцейським, але фактично виступив проти «своїх», причому двічі. Нардеп Галушка — виходець із сім’ї потомствених правоохоронців, до того ж є головою підкомітету Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності.

Народився майбутній український політик у Челябінській області РФ у 1979 році в сім’ї тоді ще радянського міліціонера Леоніда Галушки, який пізніше був переведений до України і дослужив до керівника одного обласного УБОЗу.

Микола та Леонід Галушко

З 2002 по 2005 роки сам майбутній нардеп служив в УБОЗ Київської області, куди потрапив явно за протекцією батька після закінчення Національної академії внутрішніх справ України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Олег Міщенко та Бахтарі Мусса - GlobalMoney зробили фіктивну B-Efekt a.s. Справу розслідує чеська поліція - британська преса

Починаючи з 2006 року, Микола Галушко зайнявся бізнесом, став спочатку приватним підприємцем, а потім засновником ПП «Галід», яким і перебував до виборів до Верховної Ради влітку 2019 року.

У парламент Галушка йшов від партії «Слуга народу» мажоритарним округом №97 у Київській області (місто Бровари) і переміг із результатом у 37,75% голосів виборців.

Враховуючи досвід служби у правоохоронних структурах, у парламенті Микола Галушко потрапив до Комітету ВР, очоливши підкомітет з питань охоронної та детективної діяльності.

Тобто парламентарій, образивши правоохоронців, фактично образив «своїх», адже сам носив погони три роки, не кажучи вже про батька.

Хотів вийти з партії, але інтереси Ахметова дорожчі?

Ще до скандалу сам нардеп влучав у фокус уваги ЗМІ. Особливо гучним був випадок 26 вересня 2020 року, коли він звинуватив «Слугу народу» у «торгівлі» мандатами партії на місцевих виборах у Броварському районі.

Вірний партієць Микола Галушко

Звинувачення Галушка озвучив на своїй сторінці у Facebook у відповідному відео і навіть пригрозив вийти з партії. Цікаво, що у «торгівлі» мажоритарними округами «СН» звинувачував і померлий 8 жовтня нардеп Антон Поляков. Втім, із партії Микола Галушко так і не вийшов.

Цікаво, що прізвище самого нардепа є у розслідуванні Bihus.Info про нардепів від «Слуги народу», які голосують на користь олігарха Ріната Ахметова. Курує цю групу, за даними ЗМІ, бізнесмен Ілля Павлюк.

За даними передачі «Гроші» після відходу з бізнесу фірму «Галід» політика очолив його батько Леонід.

Фірма здійснює вигідні контракти на охорону державних установ, а батько політика Леонід Галушко лає Майдан та «лайкає» пости президента РФ Володимира Путіна.

Запитання до стану

Також до нардепа виникли питання у Нацагентства з питань протидії корупції, яке запідозрило політика у неповному звіті про власне майно, зокрема, недекларування землі та нерухомості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Страна-агрессор угрожает уничтожить Украину в случае сближения с НАТО

Згідно з декларацією політика, у 2020 році він заробив 441 849 гривень як нардеп і жодних фінансових активів не має, хоча у 2019 році як політик та бізнесмен його дохід перевищував 1 мільйон гривень.

Цікаво, що в поточному році нардеп продав обидва авто — Lexus 2007 року випуску і BMW 2012 року за 358 150 гривень.

Також за даними «Цензор.нет», помічники Галушка виграють держтендера на десятки мільйонів гривень. Наприклад, так зробив голова ТОВ «Будтемп» Армен Назарян, який за 57,5 млн. гривень побудує новий корпус для виправної колонії №11.

Звільнений Олександр Гогілашвілі тим часом скаржиться на страшний «бардак» у МВС, тоді як його дружина Марія Левченко, помічниця президента Володимира Зеленського, потрапила під «приціл» західних спецслужб.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: