Марі, Турчак, Карась, Бондар, Рябов. Грошовий дерибан в Муніціпальній варті Києва

Марі, Турчак, Карась, Бондар, Рябов. Грошовий дерибан в Муніціпальній варті Києва

Нещодавно в «Муніціпальній варті» Києва розгорівся скандал: особи, які називали себе ветеранами АТО/ООС, почали звинувачувати один одного у корупції перемежовуючи взаємні образи брудними лайками. Почавшись всередині «муніципалки», конфлікт перекинувся у соціальні мережі й став темою для обговорень киян та поживою для кремлівських блогерів. 

Постає питання: що сталося з індивідами, які ще донедавна називались «побратимами», а зараз обзивають один одного ворогами, крадіями і навіть педофілами. Щоб розібратися в суті конфлікту варто оглянути загальну ситуацію у ветеранському русі.

Як відомо, більшість ветеранів АТО/ООС роками чекають на отримання житла та земельних ділянок. Навіть воїни з інвалідністю не отримують обіцяних державою квартир або субвенцій. Багато ветеранів, що захищали Україну у 2014 – 2015 роках у складі добровольчих підрозділів, досі не мають статусу учасника бойових дій.

В той же час, купка персонажів з сумнівними біографіями, що оголосили себе «атошнікамі», роками розкрадали бюджетні кошти, при цьому давали щедрі «відкати» своїм кураторам з силових структур. У 2015 році сформавалась група аферистів, які випрошували у провладних корупціонерів посади та бюджетні кошти. Найбільш відомими та «успішними» з-поміж пройдисвітів були такі: Євген Турчак, Олексій Рябов, Ігор Марі, Едуард Крупенко, Євген Карась, Сергій Бондар.

Ці особистості при будь якій владі намагались присмоктатись до грошових потоків. Після приходу до влади Зеленського вони активно виконували замовлення влади та російського агента Єрмака по дискредитації в серидовищи ветеранського руху 5-го президента Петра Порошенка та ветеранів які підтримують Європейську Солідарність.

За вірну службу “зеленій владі” капітулянтів по організації мрашу ветеранів без Порошенка та ЄС,  Жора Турчак,  отримав на свої рахунки міліони гривень. А Карась та Бондар з скандальної псевдопартріотичної організації С14 отримали можливість дерибанити бюджети “зеленого” міністерства ветеранів яке очолювала колишній речник МВС Януковича-Захарченка Оксана Коляда

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Максим Микитась: семейные тайны миллиардного тендера

За вірну службу Зеленському та його бізнес-партнерам (Коломойському-Ахметову) ці ряжені псевдо-ветерани зараз отримують державні нагороди, ефіри у провладних ЗМІ, патронат силових відомств, а головне – доступ до бюджетних коштів. Так, І. Марі очолив «Муніципальну варту», до якої увійшли А. Рябов, Е. Крупенко та ті самі маргінали з «С-14». Муніціпальності в цій «варті» – тільки назва, оскільки створили її не територіальні громади, а чиновники КМДА та генерали МВС. Сутність діяльності цієї «варти» зводиться до сумісного з поліцією «патрулювання» та охорони незаконних забудов.

Окрім «варти» кожен з названих псевдо-атовців намагався додатково привласнити «легкі гроші».

Але останнім часом позиції кураторів з МВС Авакова похитнулися, фінансування скоротилося, і між вчорашніми «побратимами» розпочався бридкий конфлікт. І. Марі та С. Бондар у присутності повної зали «муніціпальщиків» послали «на три літери» та вигнали з зали А. Рябова.

Відео з конфліктом виклав, як коментар до свого посту у Fecebook І. Марі.

У відповідь А. Рябов «пригадав» та виклав відео з нетверезим Ігорем Марі.

За що отримав від І.Марі порцію образ – обізвав А. Рябова педофілом (!), кацапом, та лайном.

Нажаль, ганебна поведінка цих псевдо-атовців паплюжить весь ветеранський рух та призводить до негативного ставлення суспільства до справжніх захисників України: добровольців, волонтерів, бійців ЗСУ. Грошові «розборки» в «муніципальній варті» не можна сприймати як розкол у ветеранському русі. Ці сварки є суто комерційним «дерибаном» нечисельної групки аферистів, які роками були нижньою ланкою корупційних схем.

Цікаво, чи знає мер міста Києва Кличко чим займається створена рішенням КМДА, так звана «муніципальна варта», яку очолюють такі маргінали: як І. Марі, А. Рябов та інші? Як може організація під керівництвом Ігора Марі, яка повинна охороняти комунальне майно та суб’єктів господарювання: погрожувати фізичною розправою журналістам, зокрема Цензор.нет та ветеранам АТО які мають іншу думку? І чому КМДА не ліквідує цю організацію або змінить її керівництво, яке паплюжить ім’я патріота та ветерана АТО,

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Станислав Ковалевский: «смотрящий» от «донецких» в Министерстве энергетики.

Питань багато, час йде, а відповідей немає.

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: