Бідні як «церковні миші». Партія Пальчевського яка витрачає мільйони на рекламу задекларувала ноутбук, стіл і два стільці

Бідні як «церковні миші». Партія Пальчевського яка витрачає мільйони на рекламу задекларувала ноутбук, стіл і два стільці

Партія “Перемога Пальчевського”, яку рекламують на величезній кількості бордів по всій країні, згідно з декларацією має нуль надходжень, невеликий офіс у Києві, ноутбук, стіл і 2 стільці.

Про це повідомляє рух “Чесно”, пише Газета.юа

Згідно з фінзвітом, у другому кварталі 2020 року партія грошових внесків не отримувала, натомість мала спонсорські внески на 7,3 тис. грн.

Як спонсорський внесок партія одержала в користування нежитлове приміщення на вул. Волинській за 80 грн, ноутбук за 23 грн, стіл і 2 стільці за 4 грн. Майно партії дало в користування ТОВ “Фірма “Престо ЛТД”. Ця компанія теж зареєстрована на вул. Волинській, 60 у Києві. Надає послуги оренди. Вказана вартість користування майном – явно занижена.

Партію, за даними YouControl, зареєстрували в липні 2015-го з назвою “Україна завтра”. Її першим головою був Павло Білоцерківський. Він або ж його повний тезко у Верховній Раді 8-го скликання працював помічником на громадських засадах у мажоритарника із Харківщини, члена депутатської групи “Воля народу”, фігуранта антикорупційних розслідувань щодо тендерних махінацій, кнопкодава Анатолія Гіршфельда, повідомляє “Чесно”.

Попри всі ознаки “партії на папері”, вона має зареєстровані осередки в кожній області. У другому кварталі регіональні парторганізації подали порожні фінзвіти.

Андрія Пальчевського часто показують на телеканалах NewsOne та “112 Україна”, пов’язаних із кумом президента Росії Путіна Віктором Медведчуком.

Також він брав участь у пропагандистському шоу Скабеєвої на кремлівському телеканалі “Россия 1”.

Пальчевський на каналі кремлівських пропагандистів торік у березні.
 

Також рух повідомляє, що всі сторінки в Facebook, які так чи інакше просували Пальчевського, протягом 7 минулих місяців у рекламу вклали $19 тис.

“Чесно” намагався взяти коментар від партії “Перемога Пальчевського” стосовно агітаційних матеріалів, але відповіді не одержав.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: