Ангельська нумерологія як спосіб спілкування

Ангельська нумерологія як спосіб спілкування

У кожної людини є свій ангел-хранитель, завдання якого оберігати від усілякого лиха, давати слушні поради, попереджати про небезпеку. Але ж ці небесні охоронці невидимі, з ними не можна побачитися, поспілкуватися. Яким же чином вони комунікують з людьми, що використовують для донесення важливої інформації.

Такий спосіб є і, як стверджують медіуми, це ангельська нумерологія. За допомогою певних числових комбінацій ангели посилають знаки, які не варто залишати поза увагою. Наприклад, можна побачити 19 19 на годиннику, на своєму комп’ютері, смартфоні, інших гаджетах чи на рекламному щиті, номерному знаку машини, будинку. Ангельська нумерологія роз’яснить, про що говорить ця комбінація.

Як розшифрувати знаки ангелів-хранителів

Першим популяризатором ангельської нумерології стала американська письменниця, психолог та коуч Дорін Верче. Вона вважає, що регулярне повторення в житті людини однакових числових комбінацій це голос ангелів-хранителів (їх може бути кілька), які поспішають повідомити щось важливе.

Чому саме цифри — справа в тому, що кожне число має свою енергію і частоту, за допомогою якої можна прочитати зміст посилу. Теорія досить цікава, в інтернет просторі є багато інформації на цю тему, а також інші цікаві факти https://poslezavtra.com.ua/ та спостереження, про які варто та корисно знати.

Отже, повернемося до нумерології, яку Всесвіт обрав у якості способу комунікації з людиною. Думку про те, що за допомогою чисел ангели хранителі спілкуються з людьми підтверджує й така наука, як езотерика, предметом вивчення якої є  духовні закони, пізнання таємниць світу, вміння керувати своїм життям.

Найбільш поширені комбінації ангельської нумерології

Почнемо з найпростішої комбінації — 111. Вона наділена потужною енергетичною силою і приходить до тих, хто має великі мрії, цілі і шукає можливості для їх втілення. Якщо комбінація потрапляє на очі досить часто, то ангели сповіщають, що настав час не просто рухатися, а бігти до своєї мети.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Исследование: Tesla стала самой дорогой автомобильной маркой в ​​мире, несмотря на негативный эффект Маска

А ось приклади інших числових комбінацій та їх значення:

  • 222 — людина стоїть на вірному шляху і всі її дії приведуть до успіху;
  • 333 — Всесвіт готовий надати підтримку та додаткові ресурси для підтримки;
  • 444 — потужна підтримка ангелів на випадок, коли долатиме втома чи розчарування. Головне — не піддаватися і рухатися вперед;
  • 555 — знак з’являється у кризових ситуаціях і говорить про те, що все нормально, просто грядуть істотні зміни, до них треба бути готовим і гідно приймати їх;
  • 666 — стійка живильна енергія, що наповнює красою, балансом, відчуттям заземлення та стабільністю;
  • 777 — духовність людини, яка бачить три сімки знаходиться в стадії розвитку та росту, тому дуже важливо бути духовно свідомим, використовуючи підтримку Ангелів та Всесвіту.

Більш повну та розширену інформацію можна знайти на спеціалізованих онлайн ресурсах. А в житті потрібно бути уважними, не ігнорувати знаки, які можуть приходити не лише у вигляді чисел. Є багато інших способів, якими Всесвіт хоче допомогти людині правильно скерувати свої дії. Мета у ангелів-хранителів одна — зробити все для того, щоб людина була багатою духовно і матеріально, знайшла своє покликання, досягла мети і була щасливою.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: