Юрій Прилипко — краде гроші у громади щоб купувати квартири та автівки коханці

Юрій Прилипко — краде гроші у громади щоб купувати квартири та автівки коханці

Перед виборами з’явилися подробиці інтимного життя селищного голови Гостомеля

У соціальних мережах з’явився допис, який розповідає про інтимні сторони життя селищного голови Гостомеля Юрія Прилипка

Про це повідомляє допис Соломії Неділько у Faсebook.

Доброго дня! Я, Прилипко Юрій Ілліч, буду балотуватися ЩЕ!  Хочу вам розповісти про себе. Мені 60 років, я закінчив 8 класів середньоосвітньої школи. Все своє свідоме життя я працював водієм автомобіля ЗІЛ. Після виходу на пенсію в 2015 році я пішов у велику політику і подав свою кандидатуру на голову Гостомеля і з незрозумілих мені причин мене було обрано, — розповідається у повідомленні.

Далі у дописі зазначається, що коли Прилипко став селищним головою Гостомеля, то зрозумів, що його життя тільки попереду.

Впродовж 5 років мого керування ви почали жити краще, а я на зарплату голови цього села розрахувався по боргам. 2 мільйони доларів повернув кредиторам та змінив генплан під свої 20 га землі. Поставив дітей та зятя на ноги, розповідати не буду, ви й самі бачите, як вони добре живуть. Тепер найголовніше: я хочу вас познайомити зі своєю музою, яка надихає мене до «роботи», точніше до заробітків, бо вона мене ЛЮБИТЬ! А я готовий старатись для неї, як той піонер, — йдеться у повідомленні.

У дописі далі розповідається, про дівчину, яку кохає Прилипко, а вона своєю чергою любить його.

Знайомтесь: Логацька Марія Іванівна, їй 28 років. Я називаю її кубіта. Ми кохаємо один одного вже 4 роки. Це кохання утримувати дорожче, чим весь штат селещної ради, але мені для неї нічого не шкода! Бо вона моя кубіта. Я вам її покажу і ви зрозумієте, чому я так її кохаю. Плитки біля 13 школи не буде! Бо ми купили з нею імпланти в груди, а це 12 тис. доларів, про губи я промовчу… це копєйкі. Вона робить мені все що я хочу, а я даю їй все, що хоче вона- 3 квартири на Прорізній, таунхаус на 100 кв. м, ділянки по Гостомелю. Щоб ви не думали, що це жарт, я надам вам кадастрові номери. Автомобілі моя кохана любить мерседес і дорогі відпочинки в Дубаї та Монте-Карло. Тому прошу голосуйте за нас! Підтримайте наше кохання 25 жовтня, щоб воно не згасло! Вся надія на вас, мої виборці, наша любов у ваших руках! – говориться у дописі.

Раніше ЗМІ повідомляли що Прилипко Юрій Ілліч – гостомельській князьок часів Януковича шахрайським шляхом заволодів більш ніж половиною усіх земель

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Реабілітаційний центр «Pazen» у Львові: шлях до повної фізичної реабілітації

Золотий Жлоб Прилипко — художник Іван Семесюк

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: