Як виживає аграрне виробництво в сучасних реаліях

Як виживає аграрне виробництво в сучасних реаліях

В тяжких умовах війни українському аграрному бізнесу, щоб вижити, довелося швидко пристосовуватися. Аграрні компанії обирали різні шляхи для того, щоб зберегти власний бізнес. Дехто переїхав та почав освоювати нові ринки за кордоном та на території західної частини України, хтось переоснастив процеси та відкрив для себе нові напрямки діяльності. Зміни торкнулися підприємств різної величини, від маленьких компаній до великих концернів. Компанія «Egritech», що спеціалізується на виготовленні техніки сільськогосподарського призначення (зерновози, напівпричепи для перевезення та бункери-перевантажувачі) також була вимушена шукати вихід в ці нелегкі часи. Розташовувався завод в Чернігівській області недалеко від міста Прилуки.

Військові дії під час вторгнення російських військ завадили подальшій роботі потужності. Виробничі процеси були майже повністю зупинені. Подальше існування заводу стало під загрозою. Це нанесло б великого удару по аграрному ринку України, тому що техніка компанії «Egritech» користувалася великим попитом серед аграріїв, завдяки своїй якості та використанні в процесі виробництва інноваційних технологій. Тому керівництвом було прийнято рішення про релокацію підприємства та шляхом плідної та тяжкої праці колектив заводу встиг перевезти більшу частину обладнання до західної України. Таким чином було врятовано важливу для розвитку нашої країни потужність та збережені робочі місця для працівників.

Завод з виробництва аграрної техніки «Egritech» переїхав до Львівської області. Вдалося вивезти більш як 40% всього обладнання компанії. Транспортування здійснювалося за допомогою залізничного транспорту. Ці 40% спорядження дозволили почати повноцінне виробництво сільськогосподарської техніки на новому місці. Дуже швидко після релокації виробництво запустилося в роботу на повні потужності. Для переселенців та львів’ян з’явилися нові робочі місця.

Страшно припуститися думки, що якби не миттєве рішення керівництва щодо евакуації, наша країна могла б втратити вітчизняного виробника такого рівня, але все склалося добре. Завод зберіг потужності, багаторічний досвід, ринок збиту та довіру своїх користувачів, що є найважливішим. Після розташування в новій місцевості «Egritech» дав життя великій кількості сільськогосподарської техніки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  CEO Celsius Network обвинил «акул с Уолл-стрит» в падении рынка криптовалют

В Україні зараз важкі часи, але виробництво не планує зупинятися і тільки набирає обертів. Компанія вже має багато планів щодо розширення асортименту та вдосконалення сільськогосподарської продукції, яка вже добре відома своєю якістю в аграрній сфері.

Завдяки цьому інші українські підприємства, які могли загубити агротехніку під час військових дій, вже можуть оновити свій фонд якісним товаром українського виробництва.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: