Як вибрати пам’ятник

Як вибрати пам’ятник

Вибір пам’ятника є важливим рішенням для вшанування пам’яті близької людини, тому є багато речей, на які варто звернути увагу.

Зазвичай люди сумують і не цікавляться подробицями. Не всі знають і знають, яким має бути надгробний пам’ятник, якого розміру, який камінь вибрати, на що звернути увагу, що входить у вартість, а що додатково оплачується тощо. Тому ми підготували для вас короткий посібник щоб кожен був задоволений своїм вибором і пам’ятник простояв багато років. Великій вибір пам’ятників можназнайти та замовити за посиланням: pamjatnyk.com.ua.

Розміри памятника

Вибір пам’ятника потрібно починати з визначення його розмірів і запиту кладовища (замовник і каменяр).

Кожне кладовище має свої внутрішні вимоги, про які ми дізнаємось у завідувача кладовища. Найчастіше на муніципальних кладовищах є свій внутрішній цвинтарний розпорядок, де прописані всі вимоги до розміщення надгробку, а на парафіяльних кладовищах такі вимоги встановлює священик, який їх упорядковує. Важливо також земляна чи цегляна могила.

Розміри пам’ятника залежать від місця, яке ми купили на кладовищі , воно може бути одинарним, подвійним, сімейною могилою або урною.

Розміри пам’ятника відрізняються в різних регіонах України .

У східній Україніі вони більші та товстіші, зроблені з дощок товщиною 5-6 см, а іноді 8 см з розмірами:

  • Поодинокі пам’ятники  120х250
  • Подвійні пам’ятники  180х250 або 200х250
  • Дитячі пам’ятники    80×140

У західній Україні пам’ятника менші й тонші: одинарні — 90х190, подвійні — 150х190, товщиною 5 см. На ціну завжди сильно впливає розмір надгробка і кількість матеріалу, з якого він виготовлений. Тому іноді доцільно зменшити розмір надгробка з подвійного до одинарного. Більш детальну інформацію з цього приводу можна отримати у наших фахівців, відвідавши місце виготовлення надгробка

Найкращим матеріалом для пам’ятника є граніт.

Іноді можна зустріти піщаник або мармур, але в наших кліматичних умовах цей вид гірських порід не є найкращим рішенням, тому що під впливом мінливих погодних умов вони швидко вивітрюються і через кілька років пам’ятник доведеться міняти. Граніт є надзвичайно міцним матеріалом і буває різних кольорів. Найпоширеніші кольори на кладовищах — чорний і сірий, але наша пропозиція включає різноманітні кольори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Зажим для денег с отделением для карт: стиль или удобство

Граніт є найтвердішою та найміцнішою породою, і природа створила чудову форму цього каменю в різних частинах світу.

У нас є багато кольорів граніту з різними візерунками, це може бути чорний, сірий, білий, червоний, коричневий, зелений, синій, фіолетовий і це лише деякі з них. Як і різнокольоровий граніт, він має різні властивості, і головне, що найголовніше в надгробках, він має різний ступінь твердості та водопоглинання. Надгробок піддається різним атмосферним змінам, тому він повинен бути зроблений з дійсно якісного каменю, щоб прослужити багато-багато років. Водопоглинання каменю дуже важливе для його довговічності, тому що в нашому кліматі бувають дощі та сніг, і під впливом цих погодних умов більш вбираючий камінь через деякий час може почати кришитися, а отже, втратити свою твердість. Місце і колір граніту мають велике значення для чистоти нашого надгробка.

В Україні ми також маємо власні кар’єри, де видобувають граніт.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: