Як вибрати хороший готель?

Як вибрати хороший готель?

Багато людей вважають за краще спати в готелях, ніж в хостелах. Ми розуміємо!

На що звернути увагу при виборі хорошого готелю. Є кілька речей, які слід проаналізувати.

1. Співвідношення ціни до стандарту готелю – це важлива річ. Часто буває, що ціна номера в 2-зірковому готелі вища, ніж, наприклад, у 4-зірковому. Якщо ми можемо отримати трохи розкоші за аналогічну ціну, я думаю, що це варто розглянути. Добре просто скористатися фільтрами на booking.com та подібних і порівняти найдешевші пропозиції готелів найвищого стандарту. Результати часто можуть нас дуже приємно здивувати. До речи рекомендуємо хорошій готель у Харкові vlaves-hotel.com

2. Розташування– ще одна дуже важлива річ. Не слід слідувати тому, що написано в описі, тому що там завжди або близько до центру, або з дуже легким доступом. Варто перевірити карту та якесь конкретне місце в центрі міста. Чим ближче, тим краще. Навіть якщо є різниця в ціні, іноді готель у центрі може бути дешевшим після вирахування грошей за проїзд. Крім того, вдале розташування також дозволяє нам заощадити час. Іноді, однак, готелі, які цікавлять нас з різних причин, знаходяться за межами центру міста. Тоді варто переконатися, що він знаходиться біля станції метро (якщо вона знаходиться в місті). Завдяки такому транспорту ми легко, а головне, швидко добираємося до цікавих місць.

Висновок – найкраще розташування – ЦЕНТР або БЛИЗКО ДО МЕТРО!

3. Думки – сервіси бронювання дозволяють своїм користувачам залишити свою думку про даний готель. Це дуже допомагає у виборі найкращого варіанту. З цих коментарів ми можемо з’ясувати, які насправді плюси та мінуси даного місця. Звичайно, ми також знайдемо там достовірну інформацію про місцезнаходження та можливий час у дорозі до центру. Проте з досвіду знаю, що до думок, особливо щодо обслуговування, рівня чистоти тощо, не варто сильно прив’язуватися. Особливо якщо їх небагато. Люди дуже часто шукають спочатку дешеве житло, а потім скаржаться на відсутність розкоші, характерної для 5-зіркових готелів. Він ніколи не буде всім задоволений, тому перевіряйте думки, але думайте самі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Регулювання фар на автомобілі Тойота

4. Додаткові зручності – готелі, на відміну від хостелів, пропонують різноманітні види зручностей для своїх гостей. Починаючи від тих, що є в номері, таких як ванна кімната, харчування, міні-бар, джакузі, сейф, телевізор, міні-кухня тощо, до загальних, таких як парковка, басейни, спа, ресторани та всі додаткові послуги. Давайте подумаємо, що нам насправді потрібно і наскільки ми зможемо цим скористатися.

5. Тривалість готельного дня та цілодобовий ресепшн – звичайно, зазвичай цілодобова ресепшн є стандартом, але запевняю, що не завжди і не скрізь. Якщо ми прибуваємо вночі, переконайтеся, що ми можемо дістатися до готелю. По-друге, готельний день, тому що, хоча раніше він тривав зазвичай з 12 до 12, зараз можна навіть заселитися з 14:00 до 15:00. У свою чергу, виписка до 10-11 є практично правилом.

На нашу думку, це найважливіші критерії, якими ми повинні керуватися при виборі.

Найголовніше – це розумне поєднання ціна + стандарт + розташування + коментарі до готелю. 

Додатковою перевагою завжди є сніданок, що входить у вартість або інші зручності, такі як басейн, джакузі, телевізор, сейф тощо. Крім того, варто почитати про готель та переглянути приватні фото користувачів на tripadvisor та holidaycheck. Це дозволить нам виграти джекпот!

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: