Як вибрати автошколу та отримати права категорії С?

Як вибрати автошколу та отримати права категорії С?

Цінник – це єдиний критерій, який слід враховувати, вибираючи, де вчитися на права. У цій статті ми поговоримо про те, на що слід звертати увагу, вибираючи автошколу.

ЗМІСТ

  • Близькість до будинку чи роботи
  • Відгуки
  • Вартість навчання
  • Автопарк
  • Оснащення та персонал
  • Ліцензія
  • Що ще слід пам’ятати

Близькість до будинку чи роботи

Навчання на права категорія С – це регулярні теоритичні та практичні заняття, тому відвідувати автошколу доведеться часто. Декілька разів на тиждень їздити на інший кінець міста – довго і невигідно, тому краще вчитися на права недалеко від дому, роботи чи інституту.

При цьому правильно дивитися не тільки на те, де знаходиться головний офіс компанії, але й де розташований автодром – іноді вони знаходяться у різних районах. Згідно з новими правилами, автошкола повинна мати власний асфальтований автодром площею не менше 0,24 га. Якщо автодром оснащений дорожніми знаками відповідного формату, а також розміткою та навчальними світлофорами, то до такого навчального закладу можна довіряти. Якщо ви плануєте навчитись керувати авто та отримати права категорії С автошкола у Дніпрі «Проспект» допоможе вам.

Відгуки

Перед тим як ухвалити рішення, яку автошколу вибрати, потрібно почитати відгуки про неї в інтернеті або порадитись зі знайомими, які вчилися там на права.

Найчастіше курсанти скаржаться на старі автомобілі, некомпетентних інструкторів, неактуальну навчальну літературу і незручний автодром без розмітки.

Вартість навчання

Порівняйте цінник у різних автошколах міста, щоб зрозуміти, скільки в середньому коштує навчання. Якщо ви бачите явно занижену вартість, варто замислитись, на чому економить автошкола і чи не постраждає від цього якість навчання. Наприклад, деякі установи проводять практичні заняття з двома чи трьома учнями одночасно, тоді як заняття мають бути індивідуальними. В результаті учні проводять менше часу за кермом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  АТОвець закликав не голосувати за людину Деркача - Миколу Ногу на виборах мера Шостки

Правильно вирішитиме грошове питання на місці. Уточніть, чи доведеться вносити додаткові суми. Також дізнайтеся, чи бувають знижки на навчання для окремих соціальних груп, якщо ви входите до їх числа: студенти, які працюють спец. організації та т.д.

Дізнайтеся заздалегідь, чи оплата бензину включена в загальну вартість занять. Також ознайомтеся з цінами факультативних занять з інструктором, якщо вам все ж таки доведеться до них вдатися. Вивчіть графік проведення практичних занять. Краще відразу підлаштувати свій графік під заняття, якщо це можливо.

Автопарк

Щоб правильно вибрати автошколу, потрібно ознайомитись із автопарком навчального закладу. Які автомобілі є, з якою коробкою. Пам’ятайте, що проходити навчання на права можна як на механічній коробці, так і на коробці-автоматі, після якої водити ви зможете тільки ТС, оснащені автоматичною коробкою. Найкраще вчитися на машині з механічною коробкою. Процес навчання складніший, зате потім ви зможете вибрати між механікою та автоматом.

Також уточніть, на якому ТЗ відбуватиметься складання державного іспиту. У більшості автошкіл практикується здавання на тому автомобілі, на якому курсант автошколи починав навчатися, що суттєво полегшує здачу.

Оснащення та персонал

Окрім автопарку, потрібно звернути увагу на те, чи правильно оснащені учбові класи. Чи є там навчальні стенди з плакатами, актуальні навчальні посібники тощо. У сучасній автошколі найчастіше можуть зустрітися автотренажери, які полегшують процес навчання. Перевірити це можна, вивчивши сайт автошколи або записавшись на пробне заняття.

Попросіть дати вам можливість бути присутнім на одному із занять. Якщо навчальний заклад пройшов перевірки та має ліцензію, йому нема чого приховувати, і адміністрація може піти на зустріч. Так само можна перевірити інструкторів.

Ліцензія

Тепер до юридичних аспектів. Вибір місця, де можна вчитися права, дуже великий, але не всі автошколи відповідають встановленим законом вимогам. Тому обов’язково слід перевірити таке:

  • Чи має автошкола ліцензія.
  • Чи збігається фактична адреса розташування з юридичною адресою, вказаною у ліцензії (проведення навчання за адресою, яка не вказана у ліцензії, – це порушення освітньої діяльності).
  • Чи має автошкола висновок про відповідність вимогам.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Лев Парцхаладзе. Гламурный строитель киевской политики

Якщо ви пройдете навчання в автошколі без ліцензії, вас просто не допустять до іспиту.

Що ще слід пам’ятати

Коли визначитеся з автошколою, не забудьте заздалегідь вивчити зразок договору. У ньому мають бути прописані права та обов’язки сторін, терміни навчання, кількість годин (регламентованим обсягом вважається програма 190 годині), місце навчання, вартість та умови оплати. Варто звернути увагу на те, які зобов’язання бере на себе автошкола після закінчення навчання. Приміром, чи супроводжуватиме представник школи курсантів на іспиті.

Після навчання в автошколі починайте якомога раніше відпрацьовувати свої навички на дорозі. Як перший автомобіль рекомендуємо взяти недорогу машину. Спочатку у вас не все буде гладко, але з б/у машиною ви не будете переживати за цілісність авто.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: