Як проводиться перевезення цінностей та як забезпечити їх безпеку

Як проводиться перевезення цінностей та як забезпечити їх безпеку

Переїзд чи просто необхідність транспортувати цінні речі досить часто поєднані із ризиком і хвилюванням щодо їх збереження. Відразу з’являється думка про те, що всі навколо знають про цінності в сумках, тому дивляться косо та міркують про заволодіння. Аби позбавити себе таких хвилювань і надійно захистити власні речі, слід скористатися послугою безпечного транспортування цінностей від компанії Шериф – https://sheriff.com.ua/uk/.

Дві актуальні послуги

“Особистий Шериф”

Зазначений варіант дозволяє отримати необхідний захист протягом 9 хвилин. Озброєні спеціалісти зможуть якомога швидше приїхати на місце і супроводити вас до потрібної локації. Варто скористатися можливістю виклику і у тому разі, коли створюються умови для конфлікту і є висока вірогідність майбутнього скоєння злочину. Звертатися до поліції не варто, адже вона реагує на вже скоєні протиправні дії, тоді як Шериф робить все можливе, аби уникнути і не допустити їх.

Серед переваг необхідно вказати:

  • оперативність, адже вказані 9 хвилин це максимальний час. Зазвичай група прибуває значно раніше;

  • роботу 24/7, оскільки обладнання дозволяє підключити GPS трекери для постійного моніторингу місцезнаходження близьких людей в режимі онлайн;

  • захист конфіденційних даних, адже компанія піклується про збереження в таємниці особистої інформації замовника, причин виклику та ін.;

  • можливість надання першої медичної допомоги, оскільки спеціалісти мають відповідні аптечки та знання й уміння;

  • великий вибір пакетів, кожен із яких пропонує вигідні умови співпраці та дозволяє отримати максимальний рівень захисту за гарною вартістю.

Отримати детальну інформацію можна на сайті https://sheriff.com.ua/uk/uslugi/osobistuy-sheriff/, де кожен може дізнатися про особливості співпраці.

Інкасація

Мова йде про безпечне перевезення фінансів за певним маршрутом, який може бути як продуманий компанією, так і самим клієнтом. Автомобіль із цінним грузом будуть супроводжувати не лише охоронці, а й досвідчені інкасатори, які мають необхідний досвід та навички. Особлива увага приділяється конфіденційності, безпеці, професіоналізму, гнучкості та швидкості. Дізнатися більше про особливість послуги та актуальні пакети можна на порталі https://sheriff.com.ua/uk/uslugi/soprovozhdenie-inkassacii-2/.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Керамічні вініри: естетична реставрація для впевненої посмішки

Які ще послуги пропонує Шериф?

В списку особливою популярністю користується пультова комплексна охорона квартири та приватного будинку, а також МАФів та різноманітних комерційних об’єктів. Мова йде про монтаж систем сигналізації та датчиків, які реагують на рух, пожежу, затоплення та витік газу. Технічні можливості дозволяють замовнику спостерігати за всім, що відбувається на об’єктах в режимі онлайн завдяки транслюванню матеріалів із відеокамер (встановлюються зазвичай біля дверей та вікон) на мобільний телефон. Досить часто клієнти замовляють встановлення тривожної кнопки, яка передає сигнал на пульт охорони. Акцент робиться на використанні комплекту Ajax, який зміг себе чудово зарекомендувати та продемонструвати високий рівень чутливості та міцності самого обладнання.

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: