Олександр Трухін: «Я зараз тихенько піду в ліс». Слуга після ДТП намагався дати хабар поліцейському і піти — відео УП

Олександр Трухін: «Я зараз тихенько піду в ліс». Слуга після ДТП намагався дати хабар поліцейському і піти — відео УП
Олександр Трухін (Фото:Слуга народу / Facebook)

Народний депутат від Слуги народу Олександр Трухін після ДТП за його участю в серпні 2021 року намагався запропонувати патрульному гроші та залишити місце події, — про це йдеться у розслідуванні Української правди.

Журналіст УП Михайло Ткач взяв інтерв’ю в патрульного Сергія Петрика, який першим прибув на місце аварії. Про те, що Трухін(чоловік у піджаку) виходив з-за керма машини після ДТП, заявив один зі свідків. При цьому сам Трухін казав, що був пасажиром, і це підтверджував чоловік, який перебував з ним у машині. Також народний депутат кілька разів відмовився проходити медичний огляд, пропонував Петрику гроші та намагався залишити місце події, кажучи, що«зараз тихесенько піде в ліс». Це підтверджує відео з камери поліцейського.

«У нього [Трухіна] духан, і в цього духан, і в тих двох духан. Усі готові», — каже Петрик на відео. За його словами, нардеп мав ознаки алкогольного сп’яніння.

Нардеп казав, що поспішає на урочисте засідання Верховної Ради, і хотів піти. Коли поліцейський його не відпустив, Трухін почав пропонувати йому   «віддячити». УП опублікувала такий фрагмент їхньої розмови:

— Давай я тихенько зараз у ліс піду?

— Не вийде.

— Я з Денисом поговорю.

— З яким Денисом?

— Монастирським [міністром внутрішніх справ].

Після цього Трухін пішов у ліс розмовляти по телефону, і патрульний пішов за ним. Нардеп повторював, що не був за кермом, і просив дозволу піти:

— Принеси мені сумку з багажника… Там 150 тисяч… Я про всяк випадок відвантажу вам 150, просто як бонус.

Після того, як патрульний нагадав, що всі слова нардепа фіксуються на камеру, Трухін сказав: «150 ось — це цукерок, шоколадок бл*ть, печива, всього, бл*ть».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Как удалить волосы с одеял во время стирки

Пізніше нардеп хотів поїхати з місця ДТП у «швидкій» зі своїм постраждалим другом, хоча, за словами патрульного, якщо учасник аварії дорослий, «швидка» має право везти лише його.

У статусі пасажира Трухін також відмовлявся писати свідчення, стверджуючи, що спав і прокинувся вже після аварії.

Новина доповнюється…

 

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: