Відкриваємо сімейну міні птахоферму

Відкриваємо сімейну міні птахоферму

Відкрити власну птахоферму на п’ять тисяч курей-несушок, може навіть сім’я з трьох осіб. У такому випадку не потрібно винаймати сторонніх робітників. Але перш ніж розпочати, треба організувати робочий процес та знайти канали реалізації продукції, тому що щоденно на виході буде від 3500 до 5000 яєць, які не можна довго зберігати. Також дуже важливо необхідне обладнання, наприклад як на сайті ventura.com.ua, де можна знайти все, що знадобиться.
Якщо не використовувати ГМО, вартість продукції буде вищою, але це виправдано, бо усі розуміють, що за якісний товар треба платити.

Плюси та мінуси

Для того, щоб розуміти, чи вигідний цей бізнес, розглянемо деякі позитивні та негативні фактори, що впливають на прибуток. До плюсів можна віднести доволі незначну суму для початку розведення, за умови, що є своя земельна ділянка. Також на розвиток міні ферми впливає великий ринок збуту яєць та м’яса птиці. Проект дуже швидко починає приносити прибуток та відбиває витрачені кошти. У деяких випадках, можливо отримати пільги від держави.

Але є перелік і мінусів:

  • висока собівартість;
  • птиця часто хворіє та схильна до інфекцій;
  • велика конкуренція у деяких регіонах.

Також при порушенні вимог санітарних норм при вирощуванні, зростає вірогідність отримати продукт низької якості.

Земельну ділянку, на якій побудована птахоферма, необхідно перевести у комерційну. Один з членів сім’ї обов’язково реєструється як ФОП, категорію визначить податкова інспекція.

Далі треба визначитись з обладнанням, де потрібно враховувати, що на п’ять — десять курей виділяється 1 кв.м. Курчата займають меншу площу, на одному метрі можна розмістити до двадцяти п’яти штук.Також, якщо у вас виникає проблема з простором, виходом у такій ситуації стануть клітки. Ще одним пунктом економії стане самостійне вирощування, для якого знадобиться інкубатор, який обов’язково розміщуються окремо. Це необхідно щоб витримувати особливі умови, такі як температура, освітлення, вентиляція та годування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Розробка сайтів під ключ від команди WildWeb

Як вибрати птицю

Найпродуктивнішими породами яєчних курей вважається Ломан Браун, яка на рік може нести до 340 штук. Також вона має великий показник живучості серед курчат, який сягає до 98%. Єдиний недолік цієї породи, швидке старіння, яке все одно виправдане високою продуктивністю. Поголів’я такої птиці необхідно оновлювати протягом двох — трьох років, де самим продуктивним буде перший рік.

Крім цієї породи є багато інших, яку з них вибрати, можна дізнатися окремо.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: