Верховний суд забрав у банди Медведчука землю на Трухановому, але кримінальної справи за її зхахоплення чомусь немає

Верховний суд забрав у банди Медведчука землю на Трухановому, але кримінальної справи за її зхахоплення чомусь немає

За касаційною скаргою прокуратури Верховний суд повернув столичній громаді землю на Трухановому острові вартістю понад 25 млн гривень.

Про це повідомляє Київська міська прокуратура та речниця відомства Надія Максимець.

«Вища судова інстанція остаточно підтвердила законність вимог прокуратури у цій довготривалій справі. Організація, яка самовільно зайняла прибережну зону та закрила до неї вільний доступ киянам, зобов’язана повернути землю столичній громаді, звільнивши від всіх споруд» — повідомила Максимець.

Деталі: Верховний суд підтримав позицію прокуратури у справі щодо повернення територіальній громаді столиці земельної ділянки площею 1,16 га на Трухановому острові у м. Києві вартістю понад 25 млн гривень.

Йдеться про понад 11 тисяч квадратних метрів території Труханового острова, яку за даними розслідування Bihus.info, захопили соратники голови політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука, власники приватного охоронного агентства «Шторм, перекривши доступ до Дніпра.

Прокуратура довела, що землю вони зайняли незаконно, а будівництво будівель та споруд спортивно-оздоровчого комплексу здійснили без відповідних дозвільних документів та на земельній ділянці комунальної власності, яка для цієї мети не відводилась.

Нагадаємо, що у листопаді 2020 року Господарський суд Києва задовольнив позов прокурора та зобов’язав юридичну особу повернути територіальній громаді земельну ділянку на Трухановому, звільнивши її від розміщеного на ній майна.

Суд апеляційної інстанції вказане рішення скасував. Не погоджуючись із зазначеною постановою Київська міська прокуратура оскаржила її до Верховного суду, який підтримав доводи прокурора.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Держпродспоживслужба – корупційна клоака України (rectum)

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: