«Ватна тітушка з мандатом». «Слуга народу» Дмитрук засвітився в одязі з прапором окупанта

«Ватна тітушка з мандатом». «Слуга народу» Дмитрук засвітився в одязі з прапором окупанта

Політичне хамство: «Слуга народу» оскандалився в Раді (фото)

Нардеп Дмитрук вляпався у скандал (Колаж РБК-Україна)

Народний депутат Дмитрук засвітився в одязі з російським прапором

Народний депутат від партії «Слуга народу» Артем Дмитрук опинився в центрі скандалу через свою хамську поведінку в залі засідань Верховної Ради України. Про конфлікт розповіла депутат від «Європейської солідарності» Вікторія Сюмар на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Артем Дмитрук вийшов до трибуни під час виступу Вікторії Сюмар і закрив її своєю спиною. Після того, як йому зробили зауваження за некоректну поведінку, він їх проігнорував і демонстративно підняв вгору великий палець.

«Даю можливість колезі «прославитися». На виступи поки не спроможні, одна втіха лишається – прикривати «особливо озброєну і небезпечну» мене. Такий він, «зелений парламентаризм», — написав Сюмар і виставила фотографію хамського інциденту.

Сюмар Дмитрук
Скріншот поста (facebook.com/vsiumar)

Більш детально цю ситуація описала інший депутат – Ірина Геращенко. Вона назвала таку поведінку «політичним хамством».

«Нові обличчя. Вікторія Сюмар попросила депутата попереду не закривати її обличчя під час виступу. Він повністю вліз в кадр, перекривши собою колегу, яка в цей час виступала від фракції. Ще й самовдоволено підняв палець вгору. Слуги, вони такі. Скажіть, яким законом і якими змінами до Конституції можна виправити це політичне хамство?» – написала Геращенко.

Скріншот поста (facebook.com/iryna.gerashchenko)

Крім того, в мережі опублікували фотографію Артема Дмитрука в костюмі, на якому зображений прапор Росії. У коментарях користувачі підтвердив, що на фото дійсно Дмитрук.

 

«Так він вже прославився. Не міг пригадати перед журналісткою прізвище прем’єра, за якого голосував», — написав Юрій Луценко.

  • Кожна епоха народжує своїх героїв.
  • Що це за мужній хіпстер? Чому сорочка не в клітинку?
  • Дивно, що не зигует.
  • Титушка з мандатом – дмитрушка.
  • Він ще і в комітеті з питань правоохоронної діяльності.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Владимир Ковтун: пособник оккупантов мародерствует на таможне во время войны

Скріншоти коментарів

Ще більш ганебно виглядає фото з українофобом та посібником терористів Поречєнковим з аккаунта Дмитрука «ВКонтакте»

«Знайомтесь, це Артьомка Дмитрук — слуга народу, єслі шо. В передвиборчому штабі зесептиконів мав прізвисько «Гантеля». Мало того, що цей додік не знає ім’я прем’єра за якого голосував разом із трускавецькою тусовкою, так воно ще й на стільки «розумне», що в Інсті викладає фоточки із російським триколором на плечі та Парєчєнковим у «Вконтактє».

Наголосували. Стадо, блд.»

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: