У Києві затримали колишнього “смотрящого” за Запоріжжям від Партії регіонів “Анісіма”

У Києві затримали колишнього “смотрящого” за Запоріжжям від Партії регіонів “Анісіма”

У Києві поліція затримала кримінального авторитета Євгена Анісімова на кличку “Анісім”, якого раніше називали “смотрящим за Запоріжжям від Партії регіонів”.

Про затримання першим повідомив бізнесмен Євген Черняк, який проходить у кримінальному провадженні щодо Анісімова як один із потерпілих.

За його даними, затримання відбулося в неділю, 16 лютого, близько 12:00 у столичному ТРЦ “Атмосфера”.

“Анісімова-Клоуна затримали в Києві… Цікава деталь, здав Анісімова його найближчий соратник. Від великої винагороди відмовився”, – написав Черняк у фейсбуці.

Він зазначив, що керував спецоперацією із затримання Анісімова генерал Євген Коваль, перший заступник голови Національної поліції України – начальник кримінальної поліції.

“Спрацювали дуже круто. Як у кіно. Справжні професіонали”, – додав Черняк.

Як пише запорізьке видання 061, Євгена Анісімова звинувачують у скоєнні низки кримінальних злочинів: створення злочинної організації, привласнення, розтрата майна, легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, вимагання. Найбільша санкція з цих статей передбачає до 15 років позбавлення волі.

У 2013 році він був затриманий в аеропорту “Бориспіль”, деякий час він перебував у Лук’янівському СІЗО, після чого суд змінив йому запобіжний захід, і Анісімов зник. Із 2014 року він перебував у міжнародному розшуку.
В Орджонікідзевському суді Запоріжжя відбувається судовий процес у справі Анісімова, якому пред’явлено звинувачення за низкою статей (спеціальне досудове розслідування). Потерпілими у справі виступають Юрій Чекальський, Борис Шестопалов, Юрій Комісаров, Євген Черняк.

Навіть в офіційному повідомленні прокуратури Запорізької області Анісімова називали “одіозним кримінальним авторитетом Анисимом”.
Він отримав широку популярність в Запоріжжі та Україні в період 2010-2013 років як “смотрящий від Партії регіонів”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Медичне страхування іноземних громадян в Україні

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: