Гліб Загорій та зе-смотрящій Михайло Радуцький добре нажилися на афері з ліками від COVID-19

Гліб Загорій та зе-смотрящій Михайло Радуцький добре нажилися на афері з ліками від COVID-19

Медик без маски Міша Радуцький з уродженцем Вологди Глібом Загорієм провернули оборудку століття з ліками від COVID-19.

Кому епідемія, а кому мати рідна.

Голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації Михайло Радуцький і власник фармацевтичної компанії «Дарниця» Гліб Загорій зареєстрували за прискореною процедурою (в порядку експерименту) гидроксихлорохин виробництва «Дарниці» — діючої речовини для лікування COVID-19.

Поки конкуренти Загорія — закупник Петро Багрій і Філя Жебрівська з «Фармаком» тестують свою субстанцію по європейських лабораторіях, їх випередив Загорій за допомогою Радуцького отримав без всякої тяганини позитивний висновок Державного експертного центру МОЗ і підпис нового Міністра Максима Степанова по включенню до реєстру.

Можна бадяжити відрами і продавати на розлив.

При цьому ДЕЦ не упирався, бо його директор Тетяна Думенко з літа минулого року знаходиться під сповільненим слідством ГБР і СБУ, тобто під тиском. Зрозуміло що це робиться для того щоб зробити Думенко більш лояльною для подібних афер Радуцького.

Її захищає дружна тернопільська рідня, син адвокат і екс-Міністр Уляна Супрун, що явно йде Думенко в мінус при новій зе-владі.

Гліб Загорій пов’язаний з Радуцьким через тісну дружбу з екс-главою АП Борисом Ложкіним і власником мережі магазинів «Люксоптика» Олегом Калашниковим — бенефіціарами угоди з купівлі клініки «Борис» клінікою «Добробут».

Заробітки на антікоронавірусном препараті знову відкривають перед Загорієм перспективу вигідного продажу «Дарниці», про що він давно думає.

Напередодні президентських виборів, найнятий ним екс-заступник Ложкіна в АП Дмитро Шимків замовив незалежну оцінку «Дарниці», і виявилося, що вона коштує $ 400 млн. На третину менше, ніж розраховували власники. Продаж відклали. Але недавно Загорій найняв юриста-міжнародника Олену Зубченко з фірми Лавриновича, яка вела в Лондоні позов проти Росії — впорядкувати юридичні питання найменувань і патентів. Передпродажна підготовка почалася?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Тимур Абилкасымов покрывает финансовую пирамиду Фридом Финанс и более мелких жуликов - Horizon Club, Icon Investing, S-Group, Caspian Crocus и RTX Bank

Ну а зе-«смотрящій» по медицині Радуцькій безумовно отримає з цього свої немалі дивіденди.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: