Три основні ознаки депресії

Три основні ознаки депресії

Минулий рік для українців видався напрочуд важким. Звісно, це негативно вплинуло на емоційний стан кожного з нас. Більшість людей, навіть тих, у кого досить стабільна нервова система, зіткнулися з таким поняттям, як депресія. Дуже важливо вчасно оцінити свій стан, зрозуміти, що насправді з вами коїться, щоби можна було собі допомогти. 

Основні ознаки депресії

Існують три основні симптоми, які характеризують депресію. Зокрема:

  • Сепараційна тривога. Це стан, коли людина відчуває дуже сильний страх. Причому це може бути як страх від довгої розлуки з близьким, так і просто страх самотності. При сепараційній тривозі людині постійно потрібен хтось поруч, лише тоді вона відчуває себе у безпеці.
  • Дратівливість та швидка зміна настрою. Це лише у мелодрамах депресія проявляється мінорним настроєм та апатією. Насправді людина у такому стані дуже дратівлива та швидко переходить від веселого настрою до сліз та навпаки.
  • Панічні атаки. Це найтяжча ознака депресії. Людина, яку постійно долають панічні атаки, буквально божеволіє. Нерідко можуть виникати суїцидальні думки, та в цьому разі без допомоги спеціаліста не обійтись.

Не слід нехтувати своїм емоційним здоров’ям, бо від нього дуже залежить як фізичний стан, так і життя ваших близьких оточуючих людей. Не відкладайте себе на «потім», а почніть розбиратися зі своїм психічним станом ще за появи перших симптомів. Спеціалісти платформи pleso можуть допомогти.

Як вийти зі стану депресії?

Якщо ви відчули або помітили за собою, що впадаєте у депресивний стан, то це гарний знак, бо розуміння проблеми — це майже половина її вирішення. Звісно, ви можете спробувати вийти з даного стану самостійно, але не забувайте про те, що неправильними діями ви можете лише глибше занурити себе у проблему. Тому краще своєчасно звернутись за допомогою до спеціалістів — кваліфікованих психологів, які зможуть викрити справжню причину вашої депресії та допоможуть її позбутися. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Варіанти розташування меблів на кухні відповідно її габаритам

Якщо ж ви будете пробувати самостійно подолати депресію, то перш за все намагайтеся заспокоїтись і не звертати уваги на зовнішні подразники. Спочатку це буде дуже важко, але якщо постійно змушувати себе не реагувати, то врешті решт ваша нервова система перестане негативно відповідати на подразнення. Читайте легкі книжки, слухайте заспокійливу музику, знайдіть для себе хобі до душі та більше гуляйте на свіжому повітрі. Якщо виконувати дані вказівки, то вийти з депресії можна буде набагато швидше і легше.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: