Топ-менеджер «Енергоатому», якого пов’язують з Деркачем: Ким є новий міністр енергетики Герман Галущенко –

Топ-менеджер «Енергоатому», якого пов’язують з Деркачем: Ким є новий міністр енергетики Герман Галущенко –

Верховна Рада призначила на посаду міністра енергетики віце-президента «Енергоатому» Германа Галущенка

Фото: Facebook

Його кандидатуру підтримали 305 парламентарів. Найбільше голосів віддали народні депутати від «Слуги народу» – 227. Також підтримали кандидатуру Галущенка у «Батьківщині» – 17 голосів, «Партії «За майбутнє» – 14, у «Довірі» – 19 та позафракційні нардепи – 8.

пропонує коротку довідку про нового міністра. 

Галущенку 47 років, він закінчив Львівський державний університет, отримавши диплом юриста. Також вивчився на магістра міжнародного менеджменту в Українській академії зовнішньої торгівлі. 

З 2012 викладає в Інституті міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка міжнародне право, має звання заслуженого юриста України та орден Данила Галицького. 

Віце-президентом «Енергоатому» Галущенко став на початку травня минулого року. У 2013-14 роках був виконавчим директором з правового забезпечення цієї державної компанії. У різні роки працював у прокуратурі, обіймав посади заступника керівника департаменту Секретаріату (Адміністрації) президента України, директора департаменту судової роботи Міністерства юстиції України, також працював у МЗС.

Можливі зв’язки з Деркачем

Ще у серпні минулого року нардеп від «Європейської солідарності» Володимир Ар’єв оприлюднив інформацію про зв’язки нового очільника Міненерго з Андрієм Деркачем. Нардеп писав, що призначення Галущенка (його він називає похресником Деркача) в «Енергоатом» особисто лобіював помічник Зеленського Сергій Шефір. «Таким чином, повернення людини Деркача в «Енергоатом» стало своєрідним «гонораром» за публікації фейкових «плівок Деркача», — стверджував Ар’єв. Згодом інформацію про зв’язок Галущенка з підсанкційним у США Деркачем підтвердив інший депутат, вигнаний із «слуг» Гео Лерос.

З огляду на те, що у Штатах Деркача вважають російським агентом, можлива різка реакція посольства цієї держави на його призначення до Кабміну – тож наразі, можливо, доведеться шукати серйозні аргументи на користь того, що Галущенко з Деркачем не пов’язаний.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  VIN-номер — что это такое и зачем он нужен?

Що у декларації

Міністр одружений, має сина і двох доньок. Згідно з декларацією, має будинок у Київській області та дві квартири у Києві. Пересувається на Mercedes 2018 року, у дружини є Land Rover 2018 року. 

Має $152 тис. готівкою і близько $112,5 тис. на банківському рахунку. У дружини – близько $180 тис. 

Більше новин про події в Україні та світі 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: