ТОП-4 українських інформаційних портала зі зростаючим органічним трафіком

ТОП-4 українських інформаційних портала зі зростаючим органічним трафіком

Український інформаційний простір постійно розвивається, а власники веб-ресурсів докладають значних зусиль для покращення своїх порталів. Один із найяскравіших прикладів успішного просування та розвитку цифрових платформ — це наша підбірка перспективних українських інформаційних порталів, у яких зростає органічний трафік завдяки корисній та цікавій інформації.

В список 4 українських інформаційних порталів, що заслуговують уваги, потрапили наступні:

 1. NeNWS
 2. Gosta Media
 3. Golden Flamingo
 4. Pagan

Пропонуємо детально розглянути особливості кожного порталу, щоб зрозуміти, чому вони дійсно заслуговують уваги.

NeNWS

NENWS UA – це багатомовний інформаційний портал України, що пропонує широкий спектр новин та інформації з різних сфер життя. На сайті понад 10 розділів: фінанси, технології, авто, здоров’я, освіта тощо. Щоденно портал публікує актуальні новини України та світу. Сайт має зрозумілий інтерфейс, зручну навігацію та відрізняється великою кількістю інформації на будь-які тематики.

Серед головних переваг інформаційного порталу України NENWS UA варто виділити:

 1. Багатомовний веб-ресурс: статті публікують українською, польською, німецькою, англійською, іспанською, португальською та французькою мовами.
 2. 10+ розділів з інформаційними статтями, порадами, лайфхаками тощо.
 3. 100% зростаючий органічний трафік – понад 35 000 відвідувачів на місяць.
 4. Розміщення гест постів з DoFollow посиланнями протягом 24 годин.
 5. Послуги просування брендів через ведення особистого блогу на NeNWS – ​​від 5 до 10+ статей з якісними посиланнями на сайт щомісяця.
 6. Послуги лінкбілдінгу під ключ – написання та публікація гест постів на сайті.

Різноманітність тематики та професійний підхід до вибору матеріалів роблять NeNWS одним з найпопулярніших джерел новин та корисної інформації для українських користувачів. Власники сайту працюють над укріпленням авторитету веб-ресурсу в пошуковій системі. Поки NENWS UA має DA — 16, DR — 10, проте ці показники поступово зростають завдяки збільшенню прихильності користувачів (це підтверджує зростаючий органічний трафік).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Громадська організація, діяльність якої має велике значення для розвитку регіону

Gosta Media

На другому місці нашого списку знаходиться український інформаційний портал для кожного – Gosta Media, який також відзначається своєю якістю та доступністю інформації. Цей портал є невіддільною частиною медіа-простору України та забезпечує своїм читачам надійний доступ до актуальної інформації з різних тематик. Серед переваг порталу:

 1. 15+ розділів: медицина, фінанси, наука, суспільство, технології та IT, бізнес тощо. Крім того, щоденно публікується гороскоп.
 2. Власна досвідчена команда авторів, де кожний експерт спеціалізується у певній галузі – є окрема сторінка, де можна ознайомитися з авторами.
 3. Функція пошуку по сайту для більш зручної навігації.
 4. Щоденна публікація актуальних та цікавих статей від експертів порталу Gosta Media у різні розділи порталу.
 5. 100% органічний трафік, який плавно зростає щомісяця завдяки SEO оптимізованим статтям – понад 60 000 відвідувачів щомісяця.
 6. Сучасний дизайн, проста навігація та наявність зрозумілої інформації щодо послуг та правил співпраці.
 7. Послуги з розміщення статей з DoFollow посиланням протягом 24 годин.
 8. Функція напівавтоматичної публікації статей з онлайн-оплатою на сайті різними платіжними методами, в тому числі криптовалютою.
 9. Послуга просування бізнесу через ведення персонального блогу бренду на сайті Gosta Media.
 10. Послуги з лінкбілдінгу та просування бренду під ключ – написання статей та публікація під відповідальністю команди порталу.
 11. Можливість публікації рекламного банера на головній сторінці сайту для просування свого бренду.

Сайт був створений у листопаді 2022 року – це відносно молодий, але дуже перспективний український портал. Команда щоденно працює, щоб забезпечувати біле органічне зростання показників та прозорий розвиток веб-ресурсу. Поки Gosta Media має DR – 11, але щоденно сайт завойовує більше авторитету в пошуковій системі та надає лише корисну інформацію читачам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Сергей Асаэль Шиндер - почему кибермошенник с пятью паспортами чувствует себя в Украине столь вольготно

Golden Flamingo

Golden Flamingo — це ще один відомий український інформаційний портал, який заслуговує на увагу. Цей ресурс відзначається своєю різноманітністю контенту, включаючи новини, статті, інтерв’ю та відеоматеріали. Завдяки професійному підходу до вибору тематики та високій якості реалізації матеріалів, Golden Flamingo став популярним джерелом інформації для різноманітних аудиторій.

Плюси порталу Golden Flamingo:

 1. Різноманітні тематичні розділи: рецепти, продукти, поради, техно тощо.
 2. Приємний сучасний дизайн зі зручною навігацією.
 3. Магазин, в якому можна замовити букети, капкейки, торти та інші смаколики.
 4. Функція пошуку по сайту.

На відміну від Gosta Media та NeNWS, цей портал має менше органічного трафіку. Портал пропонує публікацію статей, але не має опису вимог до замовників на сторінках сайту. Всю інформацію необхідно дізнаватися через листування електронною поштою.

Pagan

У нашому списку також є інформаційно-пізнавальний портал України Pagan.com.ua, який відзначається своєю оригінальністю та креативним підходом до подання інформації. Pagan пропонує своїм читачам не лише новини, а й цікаві статті та рекомендації. Ключові переваги порталу:

 1. Різноманіття розділів: корисно знати, кулінарія, мода та краса, здоров’я тощо.
 2. Статті з езотерики, а також підбірки привітань під різні свята.
 3. Сучасний приємний дизайн.
 4. Зручна навігація по розділах та наявність функції пошуку.

Але варто зазначити, що попри те, що сайт дійсно зручний та має багато корисної інформації, він не має великої кількості щомісячного органічного трафіку. Крім того, на сайті немає інформації щодо правил розміщення гостьових постів, тож для визначення умов співпраці потрібно буде зв’язатися з менеджерами напряму.

Висновок

Зазначені інформаційні портали є лише частиною різноманітного українського медіа-простору, проте вони відзначаються своєю якістю та актуальністю інформації, що робить їх популярними серед користувачів. Ці портали стають важливим джерелом новин та аналізу для українського суспільства та продовжують активно розвиватися, адаптуючись до вимог сучасного цифрового світу. NeNWS та Gosta Media гідно зайняли перші позиції рейтингу, тому що їх команди дійсно працюють над тим, щоб залучати органічну аудиторію, надати дійсно корисну інформацію людям та збільшувати кількість відвідувачів щомісяця. Ці інформаційні портали готові не лише надавати інформацію, але й послугу з просування інших брендів, щоб компанії так само мали можливість збільшувати свій трафік та присутність в інтернеті.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: