Світлана Федорова: Як головний лікар із психічними відхиленнями керувала лікарнею?

Світлана Федорова: Як головний лікар із психічними відхиленнями керувала лікарнею?
Прикриваючись статусом медика та підтримкою політичної партії «Наш Край», депутатом від якої вона є. І якщо з підтримкою однопартійців все ясно, то щодо статусу головного лікаря постають питання — як людина з неврівноваженою психікою та низкою кримінальних справ умудряється залишатися на посаді незважаючи на зусилля правоохоронців. У другій частині нашого журналістського розслідування ми хочемо висвітлити деякі цікаві факти із біографії Світлани Федорової.

Одна з перших кримінальних справ стосовно Світлани Федорової була порушена у 2009 році, задовго до її призначення головлікарем миколаївської “інфекційки”, за фактом службового підроблення, зловживання службовим становищем та неналежного виконання професійних обов’язків. Як з’ясувалося, на той час завідувачка приймально-діагностичного відділення Миколаївської обласної інфекційної лікарні Світлана Федорова видала довідку особі, яка перебуває під арештом у Миколаївському слідчому ізоляторі, про наявність у нього захворювання, що перешкоджає проведенню подальших слідчих дій. А повторної перевірки незалежною лабораторією діагноз, який був поставлений Світланою Федоровою, не підтвердився. Лікар невдовзі визнала свою провину, але відбулася лише доганою.

Ще одним цікавим фактом біографії, про який Світлана Федорова вважає за краще не згадувати, був період, коли Федорова, будучи дипломованим лікарем, підробляла ворожінням, позиціонувала себе як відома провісниця, яка вміє «навіть по фото розповісти про Вас і долю, зняти псування і вирішити багато питань» . — Все що стосується дару пророкувати — не знаю звідки, але є. Навіть по фото, розповісти можу про Вас та долю. І деякі проблеми вирішити. Надам допомогу в організації діагностики та лікування в Ізраїлі, — пише про себе Світлана Федорова на одному із сайтів онлайн-консультацій експертів. Ще один нюанс — Світлана Федорова примудрялася відправляти миколаївців на дороге лікування до Ізраїлю, найчастіше за помилковими діагнозами.

Що цікаво, “дар передбачення” не допоміг Світлані Федорової уникнути конфузу — у листопаді 2020 року, після численних скарг про корупцію та здирництво неправомірної вигоди від пацієнтів миколаївської “інфекційки”, за інформацією джерел, правоохоронці встановили в кабінеті головного лікаря прослуховувач та відеокамеру. Федорова виявила пристрої випадково – за її словами, більше двох тижнів у кабінеті погано працював датчик пожежної системи. Після того, як датчики оглянули фахівці, у них було знайдено дроти, за допомогою яких проводилося прослуховування. Насамперед Світлана Федорова у властивій їй скандальній манері зробила кілька  гучних заяв у пресі, і вирушила писати заяви до поліції. Далі історія “заглохла” і багато миколаївців дивувалися в чому причина мовчання скандального головного лікаря. За інформацією наших джерел, близьких до силовиків Миколаївської області, на камеру потрапили не лише корупційні дії Світлани Федорової, а й її “романтичні вечори” на робочому місці. Після спільного перегляду відео Світлана Федорова забрала заяву, ось тільки у нас для Федорової погані новини – “цікавий контент” нікуди не зник і гуляє Миколаєвом. Що примітно, зі своїм чоловіком Миколою Ісайкіном Світлана Федорова також познайомилася у лікарні. У січні 2020 року, у розпал пандемії COVID-19 чоловік Світлани Федорової Микола Ісайкін придбав нову іномарку KIA Sportage за 610 тисяч гривень, що рівно вдвічі перевищує його річну зарплату.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Александр Харлов - «золотой» экс-прокурор может возглавить Киевское управление БЭБ

Жити на широку ногу і купувати дорогі авто коханому чоловікові Світлані Федорової, як виявилося, допомагає не зарплата головного лікаря, хоча вона за нинішніми мірками просто величезна: 135 тисяч гривень на місяць (у той час як у звичайного лікаря 6 000 — 8 000 гривень), а системний крадіжка бюджетних коштів та вимагання з пацієнтів. Ми вже писали у нашому попередньому матеріалі:  Світлана Федорова — як заробити на хворих на COVID-19 і не сісти у в’язницю. ЧАСТИНА 1 як у кабінеті Федорової Поліція спільно з СБУ 18 годин проводила обшуки в рамках відкритої кримінальної справи № 12021152030000258 від 19.03.2021 року, і що причиною цих обшуків служила інформація про розтрату Федорової бюджетних коштів, у тому числі виділених на борьбу також благодійних коштів, виділених приватними особами (тільки компанія “Нібулон” виділила на ремонт миколаївської “інфекційки” 36,4 мільйона гривень), а також масові скарги пацієнтів на вимагання грошових коштів за госпіталізацію – по 500 у.о. з особи. Так, після публікації першої частини нашого журналістського розслідування про корупційну діяльність Світлани Федорової, на адресу нашої редакції надішли десятки листів від мешканців Миколаєва та області, в яких вони розповідають про свій досвід лікування у Федорової:

«Доброго дня! У своїй статті ви написали, що за лікування ковіда в миколаївській інфекційці головлікар Світлана Федорова вимагала у пацієнтів по 500 доларів, тож я заплатив не 500 а 700 доларів, і інші хто лежав зі мною в палаті теж по 700 доларів платили. Не знаю, може вона по 500 у. з пенсіонерів брала, але ми по 700 платили. Мотивувала, що за все треба платити, якщо хочете жити, а якщо немає грошей йдіть у першу міську, або вдома вмирайте. ми заплатили, не хотілося вмирати”.

“Захворіли батьки — спочатку забрали матір, а за кілька днів із жаром зліг батько. Заплатила за госпіталізацію 1000 доларів, по 500 доларів за шкірного. Обом під 60 років, я думала коли платила такі кошти, що за ними будуть добре дивуватися, адже родичів зрозуміло не пускали. Потім ми дізналися що по 500 доларів це тільки за ліжко, а медсестрам кожен раз треба платити якщо хочеш, щоб за ними нормально дивувалися і щоб лікар вчасно приходив. Скільки всього витратили навіть писати не хочу, слава Богу, що всі живі”

“Прийшли на щеплення за офіційним записом, виявилося, що треба зробити ще хуєву хмару аналізів та консультацій все платно, типу для вашого ж блага. Коли я сказав, що щеплення безкоштовне, мені відповіли що щеплення щось безкоштовне, а заплатити все одно треба, якщо не за аналізи то за консультації. Ніхуя не платив, зі скандалом укололи”.

На особливу увагу заслуговує останній лист про вимогу додаткових сплат при безкоштовній вакцинації. Ми перевірили інформацію і справді, Світлана Федорова відкрито через Фейсбук роз’яснює, що платити необхідно, нехай навіть щеплення від держави є безкоштовним, але треба заплатити за “аналізи та консультації”. Адже встановлена ​​державою оплата лікарям за укол у її розумінні надто мала. Що ж пропонує Федорова: платний клінічний аналіз крові на протязі 15 хвилин перед щепленням – 100 грн., консультація сімейного лікаря – 400 грн., додаткові обстеження та консультації – десятки тисяч гривень, залежно від платоспроможності клієнта. Не дивно, що процес вакцинації зривається, чи цікаво про це знають у МОЗ?

Як тільки правоохоронці починають активні слідчі дії щодо Світлани Федорової, відкривають кримінальну справу або приходять з обшуками Федорова починає зображувати із себе безневинну жертву, прикриваючись статусом медика, обливає брудом правоохоронців, пацієнтів і навіть спонсорів, які виділяли кошти на допомогу лікарні під час пандемії COVID- 19. Фактично Світлана Федорова тисне на слідство, заважаючи правоохоронцям виконувати їхню роботу. У цьому їй медійно допомагають однопартійці з “Нашого Краю” та мережа проплачених фейсбук-ботів, які пишуть оди на її підтримку. Проте самі миколаївці іншої думки. Ми наводимо скрини коментарів людей під її постами.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Светлана Федорова - злоупотребления и криминал медицинской аферистки

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: