Шліфування та фарбування дерев’яних зрубів зовні
Дерев’яний будинок – один із найпопулярніших варіантів заміського чи приватного житла. Але для того щоб ще більше покращити естетичні та якісні характеристики дерева може знадобитися шліфування зрубу – етап робіт, який обов’язково виконується перед фарбуванням та іншим оздобленням стін. Процес являє собою видалення з колод будь-яких пошкоджених поверхневих волокон, старої фарби, сірості, чорноти і слідів плісняви або грибка. І дозволяє вирішити одразу кілька завдань.
Необхідність шліфування та реставрації дерев’яних будинків з бруса
До основних причин, з яких шліфування будинку з бруса або колоди є практично обов’язковим видом робіт, відносять:
• підвищення гладкості деревини та підйом ворсу, що спрощує нанесення на неї захисних просочень та лакофарбових матеріалів;
• захист стін будинку або бані від поширення плісняви та грибка;
• повернення дереву початкової структури;
• підвищення естетичних характеристик будівлі рахунок виділення природного візерунка деревини;
Наші роботи дивіться на сайті https://www.wooddim.com.ua/
• запобігання передчасному старінню матеріалу.
Шліфування виконують тільки після повного висихання зрубу. Спроба відшліфувати вологу деревину призведе до пошкодження поверхні, підвищення витрати шліфувального паперу та неможливості отримати по-справжньому гладку поверхню. Тому не варто цього робити раніше, ніж через кілька місяців (найкраще – через рік) після зведення будинку, коли дерево висохло, а споруда дала максимальну усадку.
На послугу шліфування зрубу ціна залежить від дуже багатьох факторів:
- Вид брусу та його стан
- Площа стін
- Архітектурні особливості будівлі
- Висотність
- Наявність факторів, що унеможливлюють нормальну роботу
- Фарби або лазурі, якими покривається будинок
Переваги звернення до професіоналів
Не варто думати, що шліфування зрубу або бруса – проста робота, яку можуть виконати навіть не надто досвідчені фахівці.
Це брудна та важка праця з пилюкою та, в більшості випадків, далеко від дому та сім’ї.
Тому вона повинна справедливо та достатньо оплачуватись.
Звернення до непрофесіоналів призводить до неправильного поводження з деревом, через що на стінах з’являються нерівності та борозни, а зовнішній вигляд будівлі не лише не покращується, а й стає гіршим. Застосування неправильних насадок на шліфувальні машини призводить до появи необроблених місць.
А невчасно виконане просочення відшліфованої деревини може спричинити погіршення її експлуатаційних властивостей. Як вигляжають помилки ми висвітлювали тут wooddim.com.ua
Своєчасно замовлена робота з шліфування дерев’яного будинку та правильно обраний виконавець – головні критерії, що призводять до отримання якісного результату. Професійно оброблена та пофарбована будівля набуває ексклюзивного та дорогого вигляду, що зберігається протягом десятиліть. Саме таким стане і ваше заміське житло, якщо вибрати для виконання робіт компанію «Махагоні», на рахунку фахівців якої не один успішно виконаний проект будівництва та оздоблення дерев’яних будівель.