Що таке біткоїн. Чи варто в нього інвестувати?

Що таке біткоїн. Чи варто в нього інвестувати?

Біткойн — це інноваційна технологія, яка запроваджує нову грошову систему, засновану на одноранговій мережі вузлів користувачів (комп’ютерів) без посередників, таких як центральні банки чи фінансові установи будь-якого типу. Вперше в історії будь-хто може взяти участь у відкритій мережі та внести свій внесок у розширення її можливостей, не потребуючи жодного розрізнення чи дозволу будь-якої влади чи організації.

ЩО ТАКЕ BITCOIN?

Біткойн — це швидка еволюція грошей, інвестиція, вихід із нинішньої нездорової економічної системи та новий програмований спосіб оплати. Щоб повністю зрозуміти біткойн та купити біткоін, можна використовувати різні концепції та дисципліни, тому що він може бути різним корисним для різних людей.

Під час спуску в кролячу нору відкриються різні алеї, і подорож буде захоплюючою. З цієї статті ви можете почати дізнаватися про мету біткойна, хто створює монети та чи це реальні гроші, включно з практичними порадами щодо купівлі біткойнів і того, як зберегти свої монети в безпеці.

Біткойн — це електронна однорангова грошова система, заснована на розподіленій цифровій книзі, що називається блокчейном або часовим ланцюжком. Книга включає транзакції, схвалені одноранговою мережею замість центрального органу. Біткойн (з великою літерою B) відноситься до протоколу, програмного забезпечення та мережі, а біткойн (з малою літерою b) описує рідний грошовий актив.

Оприлюднена таємничою особою або групою, відомою як Сатоші Накамото, це перша будь-коли створена криптовалюта, яка була детально описана в білому документі, опублікованому 28 жовтня 2008 року. Цифрова версія готівки, яка за своєю фізичною формою за своєю суттю є рівною -to-peer, було найважче створити, і геніальність Satoshi полягала в тому, щоб поєднати існуючі технології та процеси , щоб подолати постійну проблему подвійного витрачання цифрових валют, не покладаючись на третю сторону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Російські бойовики планували отруїти хлором бійців ЗСУ на Луганщині

Ніхто не знає справжньої особи Сатоші, який зник у 2011 році, залишивши проект волонтерам для розширення та оновлення. Тому справедливо сказати, що біткойн не має єдиного лідера і може виживати та процвітати без генерального директора. Читачі, яким потрібне порівняння, можуть більше думати про Інтернет-протокол, наприклад TCP/IP, ніж про компанію.

Біткойн, перша в світі децентралізована цифрова валюта, привертає увагу в усьому світі. Визнаючи, що це також перша безмежна, аполітична форма грошей в історії, важко уникнути теми, чи можна їх використовувати законно.

Варто зазначити, що незалежно від того, хто каже, що ви не можете використовувати біткойн, його децентралізована природа гарантує, що ніхто не зможе перешкодити вам використовувати його. Як загальну відповідь, біткойн можна використовувати будь-де з рівним доступом до мережі, якщо у вас є доступ до Інтернету, а в деяких областях лише електроенергія завдяки новим супутниковим системам.

Тим не менш, це не зупинило країни від спроб обмежити використання біткоіни в межах своїх кордонів. Деякі країни зробили біткойн повністю незаконним, наприклад Індія, Болівія та Еквадор. Деякі з цих самих країн також випустили власні цифрові валюти. Інші країни, наприклад Китай, змінили свій погляд на біткойн, забороняючи та скасовуючи заборону на цю валюту різними способами протягом останніх кількох років. З жовтня 2018 року Китай обмежив цифрові валюти лише для приватного використання, заборонивши всім фінансовим установам взагалі обробляти будь-які транзакції з цифровою валютою.

Проблема із забороною чогось на кшталт біткойнів (які неможливо легко піддати цензурі) у географічному регіоні полягає в тому, що спробувати застосувати таку заборону дуже важко. Найбільше обмежень, які можна зробити, це спробувати відмовити людей від його використання, погрожуючи їм певними наслідками, але насправді вони не можуть перешкодити людям використовувати його через децентралізацію біткойна

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  ЗСУ завдають серії високоточних ударів по тилах армії РФ: знищуються штаби та центри управління

Але, загалом, надсилання, отримання, майнінг і загалом використання біткойнів є законним у більшості країн світу за протоколом.

Законний платіжний засіб визначається як гроші, які повинні бути прийняті як оплата боргу в юрисдикції, де здійснюється платіж. Оскільки жодна держава не визнає біткойн законним платіжним засобом, його можна використовувати як платіж, лише якщо обидві сторони транзакції погоджуються використовувати його як форму оплати.

Нові технології часто неправильно представляють і неправильно розуміють, як і сам Інтернет на початку. Деякі країни першого світу, як-от Сполучені Штати, Канада та більша частина Європи, застосували до біткойнів «вичікувальний» підхід, не забороняючи його прямо, але вони повільно регулюють його як законну фінансову технологію.

Сіра смуга в цих юридичних класифікаціях — це те, що вважається біткойном. Регуляторні органи в усьому світі надали біткойну власну юридичну класифікацію на основі того, що вони вважають. Проблема виникає, коли кожен регуляторний орган має власну точку зору щодо класифікації цифрової валюти.

У Сполучених Штатах, наприклад, Казначейство класифікує біткойн як «віртуальну валюту». Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) класифікує біткойн як товар, а Служба внутрішніх доходів класифікує біткойн як власність.

У всіх цих організацій є свої причини класифікувати цифрову валюту так, як вони роблять, але той факт, що вона класифікується по-різному стільки разів, свідчить про одне: ніхто не готовий узгодити визначення того, що саме таке біткойн .

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: