Сам собі миловар: перші кроки в миловарінні

Сам собі миловар: перші кроки в миловарінні

Миловаріння – хобі доступне абсолютно будь-якій людині. Він не потребує якихось особливих умінь чи спеціального навчання, досить великого бажання і фантазії. При цьому можна навчитися створювати справжні шедеври, а улюблене заняття перетворити на прибутковий бізнес.

В інтернет-магазині Sapone ви зможете знайти все для миловаріння, а також приготування натуральної якісної косметики в домашніх умовах. Ми пропонуємо компоненти найвищої якості за доступними цінами. У нас представлена продукція вітчизняного і зарубіжного виробництва. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками і якісною продукцією.

З чого почати

Перш ніж розпочати безпосередньо варіння мила, потрібно визначитися з інгредієнтами. Їх вибір залежить від того, яким способом мило буде виготовлятися: з покупної основи або приготовленої самостійно.

Початківцям варто потренуватися на вже готовій мильній основі, щоб зрозуміти сам принцип миловаріння.

Отже, знадобляться такі компоненти:
• мильна основа;
• базове масло;
• ароматизатор або ароматизатор;
• барвник чи пігмент;
• спирт чи горілка.

У цьому списку вказаний мінімальний набір інгредієнтів , якого достатньо для приготування найпростішого шматочка мила. Готовий комплект можна придбати у будь-якому спеціалізованому магазині (за винятком останнього пункту).

Мильна основа – фундамент майбутнього мила, саме з неї вариться сам продукт. У складі: вода, луг, гліцерин, рослинна олія та поверхнево-активна речовина (ПАР). Готова основа буває прозорою, білою, органічною, рідкою та кремоподібною. Перші три види використовують для приготування шматкового мила, рідку для гелів та шампунів, а з кремоподібної створюють скраби та пілінги.

Базове масло надає милу пом’якшувальний та поживний ефект. Воно буває в рідкому та твердому вигляді. Асортимент таких масел дуже великий: з виноградних кісточок, мигдальне, кунжутне і таке інше. При виборі потрібно орієнтуватися на властивості рослин, з яких олія виготовлена.

Ароматизатор – компонент, який відповідає за запах. Для надання милу аромату використовують також віддушки та ефірні олії.

Барвники бувають: рідкі, порошкоподібні, гелеві та мінеральні. Для фарбування мила можна застосувати пігмент, але варто пам’ятати, що він не розчиняється в рідині і з ним важче працювати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Артем Семеніхін довів Конотоп до повного занепаду

Спирт або горілка до самого мила не додаються. Їх використовують для видалення бульбашок із поверхні.

Підготовка інвентарю

Після вибору інгредієнтів необхідно підготувати наступні інструменти:
• жароміцна ємність;
• піпетка Пастора;
• дерев’яні палички;
• форми для заливання;
• пульверизатор.

У разі плавлення мила в мікрохвильовій печі як ємність можна використовувати стійку до високої температури скляну миску. Для переплавлення мильної основи на водяній бані вибирають залізний або керамічний посуд.

Піпетка Пастора є інструментом, за допомогою якого зручно набирати і відміряти необхідну кількість рідини, наприклад, ефірної олії.

Дерев’яні палички необхідні для змішування всіх інгредієнтів. Можна скористатися паличками для суші.

Форми для заливання мила бувають пластиковими та силіконовими. Це можуть бути прості форми без деталей, а також 2D чи 3D. Можна використовувати форми для випікання кондитерських виробів.

Пульверизатор потрібний для рівномірного розпилення спирту поверхню мила. Як таке підійде розпилювач від парфумів або косметичної пінки.

Коли всі необхідні компоненти підготовлені, можна розпочинати безпосередньо процес миловаріння. Це дуже цікаве заняття, потрібно лише виявити творчий підхід.

Початківцям рекомендується освоювати миловаріння з покрокових майстер-класів. Наприклад, зробіть ягідне мило тістечко чи дитяче мило з іграшкою бегемотом для веселого купання.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: