Роман Левицький – 10 питань, які слід поставити собі перед пластичною хірургією

Роман Левицький – 10 питань, які слід поставити собі перед пластичною хірургією

Пластичний хірург Левицький Роман Миронович розповідає в цьому матеріалі які питання треба поставити собі перш ніж розглядати будь – який вид пластичної хірургії

10 питань пластичної хірургії від доктора Романа Левицького

1. Ви достатньо здорові для пластичної хірургії?

Перш ніж навіть подумати про пластичну хірургію, ви повинні запитати себе, чи ви достатньо здорові для цього. Більшість людей-чудові кандидати на пластичну хірургію, що стосується здоров’я.

Обов’язково розкрийте всю свою історію хвороби своєму пластичному хірургу. Ваш пластичний хірург не може дати точної оцінки, якщо ви приховуєте проблеми зі здоров’ям. І ви не матимете ноги, щоб стояти, якщо щось піде не так! Брехня вашому хірургу звільняє їх від відповідальності, якщо є ускладнення.

Правда, певні проблеми зі здоров’ям можуть перешкодити вам зробити пластичну операцію, але чи не хотіли б ви жити, ніж бути косметично збільшеним трупом?

2. Як називається процедура і що вона передбачає?

Знання назви процедури відрізняється від того, що вона насправді передбачає. Це не означає, що вам потрібно знати подробиці, такі як тип скальпеля, яким користується ваш пластичний хірург, але ви повинні знати, чи буде процедура досягти бажаного результату. І ви повинні знати, чи це правильна процедура для тієї частини тіла, для якої ви прагнете покращення. Вам також слід знати медичну назву процедури, щоб ви могли підтвердити її, коли це попросять працівники лікарні або медичного центру.

3. Які ризики пов’язані з вашою процедурою?

З пластичною хірургією зазвичай все йде добре. Тим не менш, ви повинні знати можливі ускладнення, які виникають з конкретною процедурою (процедурами).

Інфекція – це лише одне ускладнення, яке може виникнути. Крім того , ви будете мати шрами з пластичною хірургією. Шрами не завжди можуть закінчитися гарною тонкою лінією. Іноді рубці можуть бути піднятими або розширеними. Це лише деякі ускладнення, про які слід знати перед пластичною операцією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Роман Левицкий - 10 вопросов, которые следует задать себе перед пластической хирургией

Інший ризик полягає в тому, що, незважаючи на досконалу техніку або те, що вважається хорошим результатом пластичним хірургом та його колегами, ви можете бути не задоволені кінцевим результатом. Це відбувається, коли обмеження процедури до кінця не обговорюються до операції.

4. Що ви сподіваєтесь отримати від своєї хірургії?

Очевидно, очікується поліпшення контуру певної частини тіла. Можливо, ви навіть зміцните самооцінку. Якщо ви очікуєте чогось більшого, вам слід знати обмеження вашої процедури.

5. Яких результатів можна очікувати?

Ваш пластичний хірург може контролювати лише те, що відбувається всередині операційної. Якою б чудовою роботою не займався ваш пластичний хірург, це не гарантує підвищення вакансії, стосунки чи покращення суспільного життя чи соціального статусу. Пластична хірургія не вилікує депресію або харчові розлади.

Крім того, якщо ви не бажаєте погодитися на процедуру, яку ваш пластичний хірург рекомендує для отримання найкращого результату – або тому, що ви турбуєтеся про довші рубці або більш тривале відновлення, – тоді ви повинні бути готові прийняти менший результат. Недотримання інструкцій після операції може призвести до поганого результату, а в деяких ситуаціях може погіршити ускладнення.

Нарешті, якщо ваша мета – виглядати як Барбі або мати «ідеальний» ніс або пару грудей, ви можете бути дуже розчаровані. Або ви можете виглядати занадто «пластиково», або вам може здатися, що ви виглядаєте «досить добре». Вашою метою має бути вдосконалення, а не досконалість.

6. Чи є альтернативи пластичній хірургії?

Це важливо знати, оскільки пластична хірургія не без ризиків. Чи могли б ви покращити своє харчування? Чи могли б ви трохи рухати тілом і більше тренуватися? Якщо ви чесно спробували інші альтернативи, то пластична хірургія може стати для вас хорошою альтернативою. Альтернативою є взагалі відсутність операції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як вигідно підключити Інтернет і телебачення у Львові?

7. Чи зможете ви приховати шрами?

Так, слід очікувати рубців при пластичній операції! Ви повинні знати, де будуть розміщені ваші шрами. Це особливо важливо, якщо ви носите штани або сорочки з низьким вирізом, бікіні тощо, або якщо ваша робота пов’язана з дією шкіри (наприклад, актори, танцівниці чи моделі).

Не вірте шуміхам, що пластичні хірурги виконують «операцію без шрамів». Пластичні хірурги знають, де сховати або замаскувати рубці, і пишаються тим, що закривають надрізи. Це те, що пацієнт часто використовує для визначення успішності процедури чи ні. Не бійтеся питати про них.

8. Скільки це коштуватиме і чи можна собі це дозволити?

Пластична хірургія коштує недешево! Незалежно від того, платите ви готівкою або фінансуєте свою операцію, ви повинні дійсно визначити, чи можете ви дозволити собі пластичну операцію. Чи є ще речі у вашому житті, які стануть великим ударом, якщо ви вкладете гроші на пластичну хірургію? Це особливо вірно, якщо ви фінансуєте свою операцію. Чи готові ви ще довго після того, як ви одужали, оплачувати операцію? Вам все одно доведеться платити, навіть якщо результат не зовсім той, якого ви хотіли, або у вас виникли ускладнення.

9. Чи готові ви пройти більше ніж одну процедуру?

Вам може знадобитися ревізійна операція . Ревізійна операція не рідкість у пластичних операціях. Ревізійна операція передбачає повторне проходження операції, щоб покращити попередню операцію. Це може бути невелика процедура, яка вимагає лише місцевої анестезії, або це може бути більша процедура з додатковими витратами.

10. Чи можете ви взяти відповідний час для відновлення?

Залежно від вашої процедури, вам може знадобитися кілька днів або навіть тижнів для відновлення. Вам знадобиться вільний час для відновлення після процедури. І ви відчуєте не тільки початкові болі, болі та синці, але після їх зникнення у вас все ще можуть бути обмеження, призначені вашим пластичним хірургом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Популярне интернет казино Cosmolot 24

Якщо ви працюєте, чи можете ви дозволити собі вільний час від роботи? Це включає в себе мам, які сидять вдома, оскільки їх робота дуже різноманітна протягом дня. Якщо ви вирішили використати час відпустки, вам слід вирішити, чи дійсно варто обміняти відпочинок і розслаблення на час відновлення.

Автор – сертифікований пластичний хірург, Левицький Роман Миронович є єдиним українським хірургом який закінчив дворічну клінічну ординатуру на кафедрі пластичної та естетичної хірургії Санкт-Петербурзької медичної академії та післядипломної освіти, отримавши таким чином, базову освіту по пластичній і естетичній хірургіі.Спеціаліст з 20-річним досвідом роботи. Єдиний пластичний хірург в Україні, який має право виконувати пластичні операції не тільки в нашій країні, а й за кордоном. Доктор Левицький неодноразово стажувався і практикувався в різних зарубіжних країнах. Єдиний з українських хірургів спочатку спеціалізується по пластичній хірургії (НЕ перекваліфікований). Роман Левицький, є одним з найбільш затребуваних пластичних хірургів в Україні. Доктор Левицький використовує новітні технології в косметичних операціях.

До речи, разом с пластичними та істетичними процедурами люди покращують свою зовнышнысть за допомогою тату та татуажу https://ipiccadilly.com/

 

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: