Резніков розказав, про що говорили на зустрічі радники голів держав нормандської четвірки –

Резніков розказав, про що говорили на зустрічі радники голів держав нормандської четвірки –

Результати зустрічі політичних радників нормандської четвірки 19 квітня дають підстави вважати, що не буде повномасштабного вторгнення РФ в Україну

“Сам факт, що сьогодні відбулась ця консультація – це вже позитив, тому що перемовини продовжуються попри уявне загострення біля кордонів України, – зауважив віце-прем’єр-міністр України Олексій Резніков під час ефіру “Свободи слова” на ICTV. – Я приємно вражений, наскільки робочою була атмосфера перемовин радників нормандської четвірки. Наголошую: усі чотири сторони говорили про те, що треба шукати можливості припинення режиму вогню”.

За словами Олексія Резнікова, на зустрічі політичні радники обговорили запропоновані російсько-французькою стороною кластери (можливість реалізації Мінських угод, – ред.), а також необхідність відновлення режиму тиші, який був досягнутий у липні 2020 року.

Віце-прем’єр-міністр наголошує, що мета Росії давно вже всім відома, оскільки накопичення військ – це інструмент для досягнення мети – вирішення внутрішнього порядку денного самої РФ, зважаючи на складнощі всередині країни та майбутні вибори до Державної думи.

“Друга річ – це запрошення до танцю безпосередньо США, щоб із Росією почали рахуватися й почався з ними діалог. Я не вважаю, що гра м’язами призведе до справжнього військового вторгнення до України. Це спроба продемонструвати загрозу, яка є страшнішою, ніж сама загроза”, – висловив припущення Олексій Резніков.

Нагадаємо, 19 квітня відбулася зустріч радників голів держав нормандської четвірки від України, Німеччини, Франції та Росії. Усі чотири країни-учасниці обговорювали доповнення до розроблених німецько-французькою стороною кластерів.

У результаті радники домовились провести наступну зустріч безпосередньо на лінії розмежування, щоб ухвалити рішення в конкретних умовах.

Повне обговорення можна подивитися у записі трансляції “Свободи слова” на сторінці уFacebook чи YouTube.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Що таке крапельний полив, з чого він складається

Більше новин про події в Україні та світі



 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: