Реставрація зубів: чому бічні зуби потрібно реставрувати?

Реставрація зубів: чому бічні зуби потрібно реставрувати?

Бічні зуби — моляри й премоляри — є найпотужнішими в зубному ряду. При наявності тих чи інших дефектів неминуче виникне ряд проблем. Саме тому рекомендується провести стоматологічну реставрацію зубів.

Клиніка «Elma» стоматологїя в Києві на Позняках пропонує пройти таку процедуру, як реставрація бічних зубів. Великий досвід лікарів і використання найсучасніших методик дозволяють лікарям домагатися бездоганного результату!

Для чого реставрувати бічні зуби?

Бічні зуби не можна назвати найпомітнішими (особливо в порівнянні з передніми). Проте їх зовнішній вигляд також позначається на естетичності посмішки. Знаючи про наявний дефект, люди часто соромляться широко, від душі посміхатися. З’являються комплекси. Це може серйозно заважати як особистому житті, так і професійної діяльності. Однак це далеко не єдина причина виконати реставрацію.

Реставрувати моляри й премоляри необхідно в першу чергу для того, щоб повернути їм можливість виконувати свою функцію. Їх функція — розтирати їжу. Таким чином, нехтування реставрацією призведе до того, що жувальна навантаження буде розподілятися нерівномірно. Це здатне викликати ряд проблем:

  • швидке стирання, втрата сусідніх зубних одиниць;
  • зміщення в зубному ряду;
  • захворювання шлунково-кишкового тракту через недостатньо ретельної обробки надходить їжі.

Це лише самі явні проблеми. Очевидно, що реставрувати зуби жувальної групи просто необхідно — щоб повернути їм як функціональність, а також естетичний зовнішній вигляд.

Як здійснюється реставрація зубів в Києві?

Моляри й премоляри мають величезне значення для роботи зубощелепної системи. Саме вони беруть на себе максимум навантаження, та схильні до руйнівних процесів. При виконанні стоматологічних відновлювальних процедур вкрай важливо, щоб м’які тканини були здоровими.

Також не меншу роль грає досвід стоматолога, оскільки цього фахівця потрібно відтворити все горби та фісури зубної одиниці — вони повинні точно відповідати зубів-антагоністів. В іншому випадку вони просто не будуть здатні повноцінно виконувати свою жувальну функцію. Таким чином, необхідно враховувати всі індивідуальні анатомічні особливості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  SPA-капсула - докладна інформація

На сьогодні в естетичній стоматології використовуються різні матеріали — найчастіше це композити. Від звичайного пломбування реставрація відрізняється тим, що використовуються матеріали, які ідеально відтворюють відтінок і навіть прозорість зубних тканин пацієнта. В результаті зрозуміти, як зуб бути відреставрований, а який ні, під силу тільки фахівцеві при стоматологічному огляді. Також можливо відбілювання зубів.

Якими методами виконують реставрацію?

Сьогодні в стоматології Києва знайшло застосування два методи:

  • прямий, при якому більшість дій здійснюється безпосередньо в ротовій порожнині;
  • непрямий, який має на увазі наявність лабораторного етапу.

Відновлення прямим методом є зручним варіантом для тих пацієнтів, які бажають виконати процедуру максимально швидко. Воно дозволяє відреставрувати зуб за одне відвідування стоматологічного кабінету. Така методика підходить, якщо дефекти відносно невеликі. Правда, при істотних руйнування можливе використання штифтів, які стають фундаментом.

При виконанні процедури на поверхню пошкодженого зуба пошарово наносять композитні матеріали. Кожен шар сушиться під спеціальною лампою. Для створення кожного шару можуть бути використані композити різних кольорів і прозорості, що дозволяє зробити штучний зуб максимально схожим на справжній.

Непрямий метод передбачає обточування зубної одиниці, зняття з неї зліпка і лабораторне виготовлення протезної конструкції (найчастіше — керамічних вкладок). Таким чином, стоматологічний кабінет доведеться відвідувати неодноразово. Однак мікропротези дають можливість цілком відновити функціональність, при цьому досягнувши бажаного естетичного ефекту.

Яким би методом не здійснювалося відновлення, йому передує підготовчий етап. Так, виконується професійна чистка зубів, лікування карієсу, визначення кольору зубної емалі, підбір матеріалів.

Який метод краще вибрати, щоб відреставрувати жувальний зуб? Однозначної відповіді дати не можна — все визначає клінічний випадок і ряд інших чинників. Фахівці стоматологічної клініки  «ELMA» неодмінно проконсультують вас і допоможуть визначитися з підходящим варіантом, враховуючи фінансові можливості. Однак в будь-якому випадку поспішаємо запевнити, що реставрація жувальних зубів буде доступною, а результат вас повністю задовольнить всіх українців!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Как выбрать спортивный костюм

Стоматология Киев https://elma.net.ua Клиника «Elma»

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: