Рекомендації щодо правильного вибору тактичного одягу

Рекомендації щодо правильного вибору тактичного одягу

Одяг для цивільних, камуфляжна форма для охорони та інших підрозділів, військові штани, куртки та футболки – це все зрозуміло. Але в останній час багато говорять про тактичний одяг та взуття, тактичне спорядження і саме тут виникає декілька питань. Для чого потрібен такий одяг? Якими якостями він повинен володіти? За якими параметрами його обрати та чи може їм користуватися звичайна, невійськова людина? Розглянемо детально всі питання.

У спеціалізованому інтернет-магазині https://wiking.ua/ можна знайти не тільки тактичний одяг, взуття та спорядження, але й в стилях мілітарі та повсякденному.

Що таке тактичний одяг, армійський чи мілітарі?

Армійський тактичний одяг – це речі для використання не тільки військовими, а й для рятувальників, поліції й інших різних силових структур.

Військова екіпіровка створюється у великій кількості для військовослужбовців, головне у комплекті – практичність. А ось мілітарі одяг – це одяг призначений як для військових, так і для цивільних самої високої якості.

Саме такі варіанти мають вирішувати декілька завдань:

  • бути легким та максимально зручним;
  • не заважати рухам при виконанні завдань будь-якої складності;
  • піддержувати здорову температуру тіла й “дихати” одночасно;
  • видержати 100500 прання у машинці;
  • радувати міцністю 10 сезонів поспіль.

Тактичний одяг в стилі мілітарі – це найкращий приклад одягу, який може використовувати будь-хто. Його розробляють, беручи до уваги рекомендації співробітників силових відомств та їх професійний досвід.

Зазвичай футболки, флісові кофти, куртки, штани або светри роблять непомітних кольорів, використовуючи сірий, чорний, оливу, хакі для того, щоб не привертати зайвої уваги. Кожна річ з комплекту є зручною, практичною, міцною та “готовою” до будь-яких навантажень.

Коротко про головне: важливі принципи

Військовий тактичний одяг має низку характеристик – це висока якість, зносостійкість, функціональність та практичність. Тому майстри у своїй роботі використовують не тільки спеціальні лекала, розробляють сучасний дизайн та підбирають той чи інакший колір. Головне завдання – грамотно обрати матеріал, який “дихає”, має антибактеріальні властивості та, навіть, антимоскітне просочування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Найкраще дітям: чому так важлива дитяча література?

Обираючи тактичний одяг правильно: поради

Якісний одяг та взуття у стилі мілітарі дозволить не тільки бути зручно вдягненим, але й на всі 100% виконати завдання, у чому б воно не полягало. Це може бути як плавання річкою з друзями, полювання, рибалка або підкорення Евересту, так і завдання по роботі.

Військторг пропонує особливий одяг, який треба починати вибирати з:

  • найменування. Тактичною може бути не тільки куртка або штани, але й рукавички, реглани, сорочки. Можна обрати цілий комплект на будь-яку пору року;
  • розміру (можна скористуватися таблицею розмірів) й кольору за бажанням. Одяг не повинен “висіти мішком”, а має прилягати до тіла;
  • матеріалу. Перевагу слід віддати флісу від компанії Pontetorto. Її фліс м’який, наче кашемір, легкий та еластичний, антибактеріальний та не потребує додаткового догляду. Також можна обрати речі, які зроблені з нейлону, софтшеллу, полікотону та їх комбінаціям. Гарне рішення – поверхневе тефлонове покриття проти негоди.

Інноваційні технології вже у легкій промисловості. Це дало можливість зробити одяг, без якого неможливо обійтися.

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: