Притула заявив про плани перенести столицю з Києва. Може в Збараж чи в Бучу?

Притула заявив про плани перенести столицю з Києва. Може в Збараж чи в Бучу?

Кандидат на посаду міського голови Києва від партії “Голос”, шоумен Сергій Притула заявив, що мав ідею “перенесення” столиці України в інше місто.

“Покатавшись останні років п’ять України, об’їздивши її вздовж і впоперек, практично не залишилося регіонів де я не побував, у мене було таке свого часу думка перенести столицю десь в район Кропивницького”, – заявив він в ефірі ток-шоу “Право на владу”.

Такий намір він пояснив бажанням поліпшити дороги і рівень життя в обласному центрі.

“Є якась логіка в тому, щоб розкидати урядовий квартал не просто по Києву, а по Україні і, таким чином, поліпшити умови життя в різних регіонах”, – сказав Притула.

Нагадаємо, раніше Сергій Притула протрапив в скандал. Так, на столичні вибори Притула пішов зі слоганом “Я тут живу” – таким чином, артист стверджує, що він є жителем Києва.

Однак ще кілька років тому Сергій Притула обіцяв жителям Бучі, що стане їхнім сусідом. У 2016 році шоумен брав участь в рекламній кампанії ЖК “Міленіум Сіті”, яка займається будівництвом житла в Бучі Київської області. Тоді артист обіцяв з білбордів “Я буду тут жити” (тобто буде жити в Бучі).

 

Місцеві вибори заплановано на 25 жовтня. 5 вересня розпочався виборчий процес. За календарним планом, 15-24 вересня буде висування кандидатів у депутати та на посади сільських, селищних, міських голів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Дырка в тральщике и удар по флагману «Адмирал Макаров»: новые подробности взрывов в Севастополе

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: