Притула заявив про плани перенести столицю з Києва. Може в Збараж чи в Бучу?

Притула заявив про плани перенести столицю з Києва. Може в Збараж чи в Бучу?

Кандидат на посаду міського голови Києва від партії «Голос», шоумен Сергій Притула заявив, що мав ідею «перенесення» столиці України в інше місто.

«Покатавшись останні років п’ять України, об’їздивши її вздовж і впоперек, практично не залишилося регіонів де я не побував, у мене було таке свого часу думка перенести столицю десь в район Кропивницького», — заявив він в ефірі ток-шоу «Право на владу».

Такий намір він пояснив бажанням поліпшити дороги і рівень життя в обласному центрі.

«Є якась логіка в тому, щоб розкидати урядовий квартал не просто по Києву, а по Україні і, таким чином, поліпшити умови життя в різних регіонах», — сказав Притула.

Нагадаємо, раніше Сергій Притула протрапив в скандал. Так, на столичні вибори Притула пішов зі слоганом «Я тут живу» — таким чином, артист стверджує, що він є жителем Києва.

Однак ще кілька років тому Сергій Притула обіцяв жителям Бучі, що стане їхнім сусідом. У 2016 році шоумен брав участь в рекламній кампанії ЖК «Міленіум Сіті», яка займається будівництвом житла в Бучі Київської області. Тоді артист обіцяв з білбордів «Я буду тут жити» (тобто буде жити в Бучі).

 

Місцеві вибори заплановано на 25 жовтня. 5 вересня розпочався виборчий процес. За календарним планом, 15-24 вересня буде висування кандидатів у депутати та на посади сільських, селищних, міських голів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Екс-дружина Притули розповіла про побої - зверталася в поліцію, справу зам'яли

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: