Придбати автомобіль в Україні – тепер легко з новим онлайн-автобазаром

Придбати автомобіль в Україні – тепер легко з новим онлайн-автобазаром

Все частіше наш світ нагадує перехрестя інновацій, технологій та бізнесу. На нашому інтернет просторі з’явився досить цікавий проект, він може стати візитною карткою автомобільного світу України.

Компанія MyMyCars анонсує запуск онлайн сайту з продажу автомобілів. Це безкоштовний майданчик по розміщенню оголошень про продаж та купівлю автомобілів. Придбати авто онлайн – це корисна справа.

Сервіс MyMyCars – це автобазар, який дозволяє безкоштовно опублікувати ваші оголошення, перевіряти авто та записатись на тест-драйви онлайн. Ви зможете купити автомобіль або продати.

Сервіс працює використовуючи штучний інтелект, котрий навчається на кожній дії користувачів, щоб в подальшому пошуки автомобіля були більш результативними та комфортними. Сервіс запевняє, що зміг зробити унікальний алгоритм, котрий здатний виявити шахраїв серед продавців авто. Таким чином автобазар MyMyCars хоче назавжди позбутись шахраїв та аферистів, які хочуть нажитись на довірливих покупцях машин.

Сьогодні MyMyCars дозволяє зробити наступні дії:

  • Безкоштовно публікувати свої оголошення про продаж авто;

  • Знаходити авто на будь-який гаманець;

  • Здійснювати перевірку автомобіля перед купівлею;

  • Записуватись онлайн на тест-драйви нових авто;

  • Перевіряти, які машини користуються попитом;

  • Придбати авто онлайн;

Найголовнішою відмінністю від інших платформ є те, що покази оголошень користувачів залежатимуть від якості оформлення їх оголошень, іншим чином– якісніші оголошення частіше показуватимуть потенційним покупцям.

За словами представників із головного офісу сервісу MyMyCars – то є базова версія сторінки, але вже в майбутньому сторінка стане справжнім відкриттям для власників авто.

Сервіс MyMyCars використовує технології та досвід, щоб кожний власник авто міг швидко продати власне авто, та купити автомобіль. Ви можете займатися своїми справами, а штучний інтелект буде продавати ваше авто, ви можете отримати корисні подарунки від партнерів сервісу та купити автомобіль лише у реальних продавців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Аксесуари для сауни: паримося з комфортом

Принципи роботи онлайн-автобазару MyMyCars

Ми працюємо для вас використовуючи такі життєві принципи:

  1. Чесність ( Успіх будь-якої справи у житті людини залежить від рівня чесності самої людини, чесність транслює враження про людину, компанію, тощо. Ми наслідуємо чесність, як запоруку успішності.)

  2. Інноваційність (Бути новими не достатньо щоб перевершити потреби кожного автолюбителя, завжди потрібно вносити інноваційні, легкі, зрозумілі та корисні зміни)

  3. Соціальна цінність (Ми завжди пам’ятаємо про свій продукт і ніколи не забуваємо про цінність, яку він дає нашим користувачам. Ми бачимо цінність сервісу для різних класових спільнот автолюбителів, знаємо, що їм потрібно та реалізуємо це)

  4. Зміни (Ми не боїмось змінюватись. Світ стає дедалі більш динамічним, споживачі вимагають змін у всьому, застаріле починає швидко набридати, люди хочуть ще раз вперше закохатись у щось нове – ми розуміємо це, тому завжди змінюємось для потреб нашого клієнта).

Підсумки

Купівля автомобіля з пробігом – це серйозна справа, що потребує певної підготовки та знань. Для пошуку відповідального та чесного власника через оголошення, використовуйте перевірені джерела. Дошка автооголошень в Україні MyMyCars поможе легко вибрати і купити перевірений автомобіль з рук власника, а також вибрати авто за власними параметрами за посиланням.

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: