Промокоди навіть у воєнний час користуються неабиякою популярністю. Що купували українці за підсумками 2022 року?

Промокоди навіть у воєнний час користуються неабиякою популярністю. Що купували українці за підсумками 2022 року?

Промокод — це маркетинговий інструмент для привертання нових чи заохочення вже існуючих клієнтів. Їм користуються представники різних видів бізнесу, тому що ефективність таких пропозицій доведено на практиці.  Промокод зазвичай складається з літер, цифр та символів. Його треба ввести у визначений умовами акції час на сайті продавця товарів чи надавача послуг. Завдяки використанню шифру можна:

  • отримати знижку;
  • покращити умови надання діючої акційної пропозиції;
  • стати володарем подарунка;
  • зекономити за рахунок кешбеку, тобто частковому поверненню витрачених коштів;
  • прийняти участь у розіграші цінних призів.

Чому промокоди настільки популярні?

Популярність промокодів зрозуміла: споживач купує товар чи послугу дешевше, або винагороджується за певні дії (наприклад, за реєстрацію на сайті чи підписку на сторінку продавця у соціальних мережах). Надавачі таких шифрів також задоволені: адже клієнт обрав саме їх пропозицію та знехтував можливістю зробити результативну дію на веб-ресурсі конкурентів. Саме тому існують так звані сайти-агрегатори промокодів. Вони збирають в одному місці найцікавіші актуальні коди.Тому користувачу не треба довго шукати вигідну для себе пропозицію, переглядаючи веб-ресурси продавців та виробників. Це вигідно та дуже зручно.

Війна внесла свої корективи  

На жаль, війна не найкращим чином вплинула на український бізнес загалом та відвідуваність таких сайтів з промокодами зокрема. Про проблеми, з якими стикнулася команда веб-ресурсу promocodius.com (одного з найбільших в Україні) в перші місяці війни, можна прочитати за посиланням.

Дякуючи Богу та мужності ЗСУ стан справ як на фронті, так і в тилу поступово покращився. За підсумками 2022 року українська армія звільнила від ворога більш як 40% окупованої території. Ділова активність згодом значно зросла, що призвело до поступового повернення інтересу споживачів до промокодів. А представники бізнесу залюбки знову користуються такими ефективними маркетинговими інструментами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Що таке блок-хаус і в чому переваги його встановлення

Але війна внесла суттєві зміни у споживацькі настрої та розширила перелік галузей економіки, де вони почали досить активно застосовуватися. Про це свідчать результати опитувань українців, які проводилися наприкінці минулого року на замовлення мінсоцполітики. Досліджували нюанси використання промокодів за підсумками 2022 року і експерти сайту promocodius.com. Результати виявилися досить цікавими, щоби довести їх до широкого загалу читачів.

Повербанк став популярнішим за смартфон та інші наслідки війни

Зрозуміло, що ворожі атаки на енергетичну інфраструктуру суттєво змінили попит на деякі товари та послуги. Відповідно і промокоди наші співвітчизники тепер шукають з надією отримати знижку саме на корисні під час відключень електрики пристрої — повербанки, генератори, сонячні батареї та колектори, туристичні міні-пічки, які працюють на газових балончиках, тощо. Смартфони поступилися за кількістю замовлень повербанкам — це тепер вимушена ознака нашого часу. Також у тренді комплекти термобілизни та термоси — люди хочуть убезпечити себе на випадок тимчасового відключення опалення.

Ще одна тенденція — у загалом найпопулярнішої категорії одягу та взуття зараз досить значний відсоток складає військова амуніція. Також вперше серед лідерів опинилося мікрокредитування, що не дивує, адже багато українців втратили роботу, чи почали заробляти значно менше. Підвищився попит на промокоди на знижку для оформлення страхового полісу. А ось ігрова сфера (геймінг та беттінг) практично відновили втрачені на початковому етапі війни позиції. Значний попит зберігається на акційні пропозиції на засоби для догляду за собою та чистотою, а також для придбання дитячих товарів.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: