Прем’єр Британії підтвердив право України на удари по росії ракетами Storm Shadow

Прем’єр Британії підтвердив право України на удари по росії ракетами Storm Shadow

Україна може використовувати британські ракети Storm Shadow для нанесення ударів по військових цілях на території росії, – про це заявив новий прем’єр-міністр Стармер, пише Bloomberg.

Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер підтвердив, що Україна може використовувати британські ракети Storm Shadow для ударів по військових цілях на території Росії. Про це він заявив під час саміту НАТО у Вашингтоні у відповідь на запитання журналіста Bloomberg.

Стармер наголосив, що Україна сама вирішує, як використовувати ракети Storm Shadow, які були передані їй Британією. Він зазначив, що ці ракети мають використовуватися відповідно до міжнародного гуманітарного права.

Коментуючи недавній удар Росії по дитячій лікарні «Охматдит» у Києві, Стармер назвав це «абсолютно шокуючим, жахливим нападом», який став важливим і трагічним тлом для саміту. Він підкреслив, що обов’язок кожного – описувати цю подію саме так.

Стармер також зазначив, що саміт НАТО слід розглядати як демонстрацію чіткої та єдиної рішучості союзників щодо підтримки України та протистояння російській агресії.

Раніше повідомлялося, що Італія може передати Україні далекобійні ракети Storm Shadow у черговому пакеті військової допомоги. Ці крилаті ракети великої дальності, спільно розроблені Великою Британією та Францією, зазвичай запускаються з повітря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Как Банковая берет под контроль энергетику и почему это напоминает времена Януковича

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: