Поради, які допоможуть вибрати ідеальний диван

Поради, які допоможуть вибрати ідеальний диван

Вибір тієї чи іншої речі для інтер’єру — справа завжди відповідальна, і не завжди, на жаль, можна вибрати саме те, що хотілося б. Які аспекти варто пам’ятати під час вибору дивана?

Пункт перший – призначення дивану

Перше, з чим потрібно визначитися точно і без жодних сумнівів, це для якої мети купується даний вид меблів і від чого слід відштовхуватися. Наприклад, якщо диван буде служити спальним місцем пари, потрібно звернути увагу, перш за все, на його технічні характеристики, такі як міцність, зручність розкладання (механізм трансформації), місце для зберігання постільної білизни і так далі.

Якщо ж диван купується у вітальню, як місце для посиденьок та відпочинку, то тут слід виділити такі якості, як зносостійкість оббивки, збереження товарного вигляду, зручність подушок та їх можливе використання.

При виборі дивана в дитячу кімнату потрібно обов’язково переконатися в безпеці для здоров’я матеріалів, що використовуються як наповнювач, а також у міцності каркасної конструкції. Матеріали, що застосовуються для оббивки, теж повинні бути міцними, зносостійкими та з них має легко прибиратись вологим способом все забруднення. Важливо, щоб можна було легко зняти чохли і випрати їх. Адже творчі здібності дітей безмежні, як і фантазія.

В інтернет-магазині Kram-UA вам допоможуть вибрати модель дивану по ціні виробника, яка підійде під всі ваші запити.

Другий етап – вид

Коли з першим пунктом все більш-менш зрозуміло, наступним кроком на шляху вибору буде визначення виду самого дивана, його типу.

Він може бути двомісним, прямим, кутовим, що розкладається, п-образним тощо. На сьогоднішній момент існують і дивани-трансформери, які у вільний від сну час можуть стати, наприклад, столом, і це в невеликому приміщенні просто незамінна особливість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Автобусные перевозки сегодня

Якщо потрібно багато простору для великої кількості людей і місце у вітальні чи дитячій це дозволяє, можна віддати перевагу кутовому диванові. Він підійде і в тому випадку, коли вибирається диван на кухню, де народу буває досить багато, особливо під час свят та сімейних застілля.

Третій етап – колір

В останню чергу підбираються кольорова гама та фактура дивана. Тут слід пам’ятати кілька правил:

  • по-перше, варто вибирати спокійніші тони, які за довгий час не зможуть набриднути членам сім’ї;
  • по-друге, якщо диван буде використовуватися як спальне місце, то потрібно віддати перевагу більш приємним на дотик тканинам і пастельним тонам.

На закінчення можна сказати, що якщо те чи інше забарвлення набридне, завжди можна придбати чохол, бонусом якого буде легке прання.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: