Почалися переслідування діючих офіцерів ЗСУ через критику розведення військ на Донбасі

Почалися переслідування діючих офіцерів ЗСУ через критику розведення військ на Донбасі

Прес-офіцер 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» ЗС України Олександр Галкін в прямому ефірі 5 каналу розповів про тиск та початок переслідування через критику розведення військ на Донбасі. Деталі ситуації можна почути на відео.

Нагадаємо, що волонтери міжнародної спільноти InformNapalm неодноразово звертали увагу на факти публікації від прес-центру ООС занижених даних щодо обстрілів з боку російських окупаційних сил на Донбасі. Волонтери прогнозували, що ця ситуація може бути наслідком вказівок від президента Зеленського або його оточення з метою інформаційного забезпечення подальших капітуляційних кроків.

29 жовтня 2019 року розпочався процес відведення українських сил у районі населеного пункту Золоте-4 Луганської області попри те, що відведення обіцяли не робити якщо період “режиму тиші” з боку бойовиків буде меншим ніж 7 діб. Волонтери InformNapalm провели фактчекінг та визначили, що 7 днів тиші не було, але ЗСУ всерівно відводять всупереч окресленим умовам.

Сьогодні, 7 листопада, на офіційній сторінці ООС повідомили про черговий етап відведення українських військ. 8 листопада 2019 року анонсовано проведення брифінгу Командувача ООС генерал-лейтенанта Володимира Кравченка на тему готовності української сторони до початку практичної фази розведення сил та засобів на ділянці №3 населений пункт Петрівське.

6 листопада у блозі на IN SIGHT засновник міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm Роман Бурко зазначив, що 8 листопада 2019 планується відведення українських військ на ділянці №3 Петрівське-Богданівка. Він звернув увагу на парадокси у офіційних заявах ООС, пасивну поведінку МЗС України в реакції на вторгнення російських “гумконвоїв” у жовтні та які ознаки вказують на те, що Путін готується до “хрестового походу” за російський “мир” поки Зеленський відводить війська.

informnapalm.org

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  "Миротворець" публікує данні 20 диверсантів ФСБ які діють в Україні

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: