Переваги якісного гібридного насіння

Переваги якісного гібридного насіння

Насіння є найважливішою і життєво необхідною сировиною для сільськогосподарського виробництва. Фактично, це найбільш економічно ефективний засіб збільшення сільськогосподарського виробництва та продуктивності. 

Ефективність інших сільськогосподарських ресурсів у підвищенні продуктивності та виробництва, таких як добрива, пестициди та зрошення, значною мірою визначається якістю насіння. На якість насіння припадає двадцять-двадцять п’ять відсотків урожайності. Тому важливо, щоб якісне насіння було доступне для фермерів країни.

Останнім часом набуло популярності якісне гібрідне насіння яке пропонує компанія Агро Експерт.

Гібридне насіння дозволяє вирощувати рослини, стійкі до хвороб, які дають більше плодів – що не варто любити? Що ж, у гібридного насіння є деякі недоліки (зрештою, немає нічого ідеального).

Гібридне насіння має такі переваги: ​​його легше та швидше вирощувати, воно краще адаптується до стресу, воно дає рослини з більшими плодами, вищою врожайністю, стійкістю до хвороб і довшим терміном зберігання, ніж реліквії. Гібридне насіння також має деякі недоліки: воно дорожче, менш поживне та менш смачне, ніж реліквії, а зберігати гібридне насіння зазвичай.

Переваги гібридного насіння

  • Гібридне насіння росте однаково
  • Гібридне насіння легше і швидше виростити
  • Гібридне насіння більш сильноросле, дає вищі врожаї, добре зберігається
Однією з найкращих переваг гібридного насіння є його передбачуваність.

Гібридне насіння росте однаково

Оскільки всі гібридні насіння в пакеті мають однакові батьківські рослини, усі вони мають однакові гени. Це означає, що всі вони виростуть у схожі (дехто сказав би однорідні) рослини.

З гібридним насінням вам не потрібно буде турбуватися про небажані характеристики, такі як дрібні або відсутні плоди на ваших рослинах.

Гібридне насіння росте однаково, тож вам не доведеться турбуватися про те, що у вашому саду з’являться несподівані рослини (за винятком бур’янів!)

Це також дозволяє насіннєвим компаніям описувати характеристики рослин із достатньою мірою достовірності. Наприклад, у каталогах можна заздалегідь вказати висоту рослин і розмір плодів, оскільки всі насіння гібрида будуть рости приблизно однаково.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Шестеренчатые насосы и вихревые насосы - особенности и применение

Просто пам’ятайте, що умови навколишнього середовища можуть впливати на ріст насіння. Якщо рослини не отримують достатньо води, сонячного світла чи поживних речовин, вони не виростуть такими великими або не вироблятимуть стільки, скільки могли б інакше.

Гібридне насіння легше та швидше виростити

З багатьох причин гібридне насіння часто легше та швидше виростити, ніж реліквійне насіння. По-перше, багато гібридних сортів рослин було виведено на стійкість до хвороб.

Це означає, що рослини, вирощені з гібридного насіння, з меншою ймовірністю стануть жертвами бактеріальних, вірусних або грибкових інфекцій, які можуть уповільнити їх ріст, знизити врожайність або вбити їх.

За даними Каліфорнійського університету, для виробництва чистої лінії може знадобитися 7-8 років. Тільки після цього можна починати перехресне запилення для отримання гібридів!

Знову ж таки, пам’ятайте, що швидкість проростання залежить від належних умов, таких як:

  • Температура грунту
  • Вода (Ґрунт має бути вологим, але не мокрим, щоб сприяти проростанню)
  • Вік насіння (чим старше насіння, тим нижча схожість) .

Якщо ви заливаєте або заливаєте насіння водою, позбавляєте їх сонячного світла або залишаєте їх занадто жаркими або занадто холодними, вони не проростуть з тією швидкістю, яка рекламується в каталогах насіння.

Гібридне насіння вирощують для більшої енергії, кращого врожаю та здатності добре транспортувати

Гібридне насіння було виведено для міцності, тобто деякі з них стійкі до хвороб, посухи чи інших екологічних проблем.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: