Особливості процесу аргонно-дугового зварювання вантажних автомобілів

Особливості процесу аргонно-дугового зварювання вантажних автомобілів

Зварювання аргоном вантажних автомобілів використовуються в тому випадку, коли інші методи не підходять. Сервіс Лонгран гарантує швидке виконання замовлення та високу якість. Використовуються тільки краще обладнання та перевірені методики.

Зварювання аргоном вантажних автомобілів

В процесі ремонту техніки використовуються різні методи. Все залежить від типу зламу та особливостей матеріалу деталі, яку треба зварити. Алюміній та інші м’які метали мають властивості, які вимагають особливого підходу. Саме тому застосовується аргонно-дугове зварювання вантажних автомобілів як надійний та недорогий спосіб ремонту.

Що таке аргонова зварка, її переваги

Для процесу зварювання використовується звичайний пальник. Однак методика передбачає використання потоку газу — аргону. Під його дією вдається захистити посудину та матеріали від впливу кисню. Це робить шов міцним та рівним. Можна користуватися ручним чи автоматичним режимом. Спеціалісти самі обирають спосіб залежно від поломки вантажівки.

Найчастіше використовується саме зварка алюмінію аргоном. Цей метал легкий та не піддається звичайному електрозварюванню. Для цього потрібен газ. Використання аргону має такі переваги:

  • Використовується нижча, ніж зазвичай, температура, тому не деформуються стики, а шов виглядає акуратним та чітким.
  • Процес зварювання відбувається дуже швидко, якщо роботою займається професіонал.
  • Вартість послуги невисока, все залежить від особливостей деталі та масштабів.
  • Технологія не дуже відрізняється від звичайної, тому навчитися варити таким способом легко.

Найчастіше використовується цей метод саме для ремонту вантажних автомобілів. Багато деталей в таких агрегатах з алюмінію і часто піддаються механічним пошкодженням. Тому потребують зварювання за допомогою аргону.

Як проводиться зварювання аргоном

Звичайне електричне зварювання має певні відмінності. Аргонно-дуговий спосіб також передбачає використання пальника. Сам процес проходить такі етапи:

  1. Очищення зони зварювання (використовується хімічний та механічний метод).
  2. Підключення апарату, встановлення заготовок.
  3. Вибір струму, який залежить від властивостей металу.
  4. Подача аргону через вентиль.
  5. Формування чіткого та рівного шва.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  «Афера Ткаченка». «Слуга» Олександр Ткаченко незаконно приватизував Одеську кіностудію

Тривалість замовлення залежить від обсягів роботи. При ремонті вантажних автомобілів на кожну зону потрібно максимум 60 хвилин. Має популярність аргонна зварка, ціна на яку доступна в сервісі Лонгран https://longrun.com.ua/ua/p1194896965-argonnaya-svarka-gruzovyh.html, тому частіше для ремонту обирають саме такий метод, адже він довів свою ефективність. Спеціалісти виконають замовлення будь-якої складності та нададуть гарантії на свої послуги.

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: