Олександр Сінгаєвський: махінації головного «паскудника» «Укргазвидобування»

Олександр Сінгаєвський: махінації головного «паскудника» «Укргазвидобування»

На теперішній час пройшло вже понад два роки з часу виходу статті у ЗМІ, де згадувався головний «паскудник» нафто-газового гіганту Акціонерного Товариства  «Укргазвидобування» директор з питань безпеки — Олександр Сінгаєвський.

Тоді розслідувачами були доведені факти «вимивання» коштів згаданим паном через охороні структури «Бастіон-Сервіс» та «Альфа-Щит» з коріннями у російській федарції та афільованими з виправданим на той час начальником поліції охорони та найвідомішим українським ДАЇшником генералом Будником.

Зверніть увагу, шановні читачі, на те, що свого часу у ТОВ «Альфа-Щит» створені відокремлені підрозділи, що мають назву: «Відокремлений спеціалізований підрозділ з охорони об’єктів підприємств Нафтогазового комплексу» та «Відокремлений спеціалізований підрозділ з контролю об’єктів підприємств Нафтогазового комплексу». Потужні назви підрозділів! Вам так не здається? Тобто, окрім охорони об’єктів підприємств Нафтогазового комплексу, пан Сінгаєвський із друзями планував здійснювати і контроль за об’єктами підприємств Нафтогазового комплексу. Хтось завадив збутися таким амбітним планам Сінгаєвського в розрізі «Альфа-Щита», але вогонь у серці останнього не згас.

Минув час і нам приємно, що з полю зору очей директора з безпеки АТ «Укргазвидобування» Сінгаєвського зникли юридичні особи згадані у нашому сюжеті. Таким чином, російсько-даїшні охоронники найважливіших об’єктів інфраструктури держави стосовно видобутку газу, як нам задавалось пішли в історію «охоронного відмиву» галузі. Але ні, справа Сінгаєвського живе. Так, саме в той період з’являться компанії готова до охорони об’єктів однієї з найважливіших галузей країни — ТОВ «ОК «Харланд». Чули про таку? ) Дана компанія до 2019 фактично не займалася охоронною діяльністю, окрім певних субпідрядних послуг для «Альфа-Щит», тим самим вже входить до схем керманича безпеки об’єктів добичі газу. Після статей про зв’язок Сінгаєвського з «Бастіон-Сервіс» та «Альфа-Щит»  на арену «безпечної газової слави» виходить ТОВ «ОК «Харланд», що має тісний зв’язок із вигодонабувачами охоронної діяльності «Альфа-Щит».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Они хотят в парламент: Соломенка

Що, цікаво. 26.02.2019 року ТОВ «Охорона компанія «Харланд» створює і реєструє відокремлений підрозділ: «Спеціалізований підрозділ з охорони об’єктів підприємств нафтогазового комплексу». Нічого не нагадує ? А, що далі ? Підрозділ з контролю нафтогазового комплексу ? Альфа-стратегія Альфа-самців у «сінгаєвському королівстві» буде жити вічно !? Хтось дуже хоче по еволюційному колу з початку охороняти, потім контролювати та вподальшому – привласнити (захопити) нафтогазовий комплекс держави.

Та перспективи не втрачено. 18 травня 2021 року ТОВ «Охоронна компанія «Харланд» стає переможцем у тендері, замовником у якому виступає АТ «Укргазвидобування», на надання послуг з охорони на загальну суму 32 793 909,92 грн. Про що 24 червня 2021 року укладеться угода між ТОВ «ОК «Харланд» та АТ «Укргазвидобування» в особі заступника директора з охорони праці, промислової безпеки та екології Філії Управління будівельно-монтажних робіт «Укргазспецмонтаж», що по суті своїй незрозуміло. Умовами даного договору є виконання послуг з охорони дев’яти об’єктів Украгазвидобування у термін з 01.05.2021 року по 31.12.2021 року, тобто майже на два місяця раніше за момент укладення та підписання договору. А, чи таке можливо ? Але документальне оформлення угод мало кого цікавить.

І, якщо протягом всього часу суперечок між всіма бажаючими стати охоронцями об’єктів АТ «Укргазвидобування» ведеться предметна дискусія із подальшими скаргами та кляузами одне на одного, навколо потужності та відповідності охоронних компаній вимогам та розмахом виробничих якостей самого «Украгзвидобування» (чисельність охоронців, їх професійні здібності, наявність спец засобів, транспортних можливостей, тощо), переможцем описаного тендеру з охоронних послуг стає ТОВ «ОК «Харланд» із транспортним парком автомобілів у кількості двох. Вдумайтесь — ВАЗ НИВА 1979 року випуску, червоного кольору та ВАЗ НИВА 1990 року випуску, бежевого кольору. Разом із захисними кольорами автівок вражає, професійна здатність директора «Харланда» оновлювати автопарк компанії, додаючи до радянського екземпляру 1979 року, оновлений екземпляр НИВИ 1990 року, за умови, що статутний капітал Охоронної компанії складає – 10 800,00 грн. А, сам директор ТОВ «ОК «Харланд» пан Башинський шукає роботу на work.ua із середнім заробітком 8 000, 00 грн. Не вже так все погано в потужної Охоронної компанії – переможця тендеру з послуг на суму 32 793 909,92 грн.? Відразу постає риторичне питання – де гроші Зін ? Так, можливо все і погано у безпосередніх виконавців послуги та їх керманичів «Харланда», але тільки ні у «сінгаєвськмоу королівстві».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Печерский суд разблокировал сайты, которые пытался задавить Павел Барбул

Підводячи підсумок короткого розслідування зазначимо, що журналістами виявлено безліч корупційних схем, заведення через бек-офіси потрібних компаній, «відкати» на тендерних закупівлях, які протягом багатьох років курував пан Сінгаєвський – людина, яка за своєю посадою мала боротися із цим ганебним явищем. Зловживання службовми можливостями на займаній посаді дало йому змогу вести розкішне життя, про що він вихваляється на кожному куті.

Все це стане відомо вже дуже скоро, у наступних публікаціях розповімо про власність Сингаєвського у Черкаській області, а саме базу відпочинку – «PERLYNA RESORT», Черкаська область, с. Сокирно на березі річки Дніпро у розкішному місті. Де самий дешевий стандартний номер стартує майже від 2 000 грн. за ніч ! Розповімо про цікавих людей, які там відпочивають, про зв’язок з колишнім однопартійцем Копильцем Антоном, який є керівником юридичних осіб, що здійснюють ведення господарської діяльності базою «PERLYNA RESORT», а саме: ТОВ «Перлина резорт», ТОВ «Перлина клаб»  та мережі автозаправних станцій ТОВ «Оранжгаз», в оптовій компанії по реалізації природного газу ТОВ «СР+». Це так би мовити короткий анонс наступних публікацій. Далі буде…

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: