Обслуговування телефонів та що варто обов’язково знати?

Обслуговування телефонів та що варто обов’язково знати?

Навіть найкращий смартфон може колись вийти з ладу. Тому варто бути готовим до такого повороту подій та знати, як діяти у разі виникнення збоїв у його роботі. Сьогодні ж розглянемо кілька корисних порад, пов’язаних з експлуатацією та ремонтом мобільних пристроїв.

Найпоширеніші несправності телефонів та їх профілактика

 Найчастіше смартфони, що надходять до сервісного центру, мають механічні пошкодження. Поломки зазвичай виникають внаслідок падіння обладнання на тверду поверхню. Щоб цього уникнути, досвідчені користувачі оснащують свої телефони захисними аксесуарами, такими як: чохол та скло. Ці типи продуктів коштують недорого та можуть уберегти смартфон від серйозних пошкоджень.

Контакт із водою

 Однією з доволі частих ситуацій є потрапляння води всередину телефону. Зовсім не обов’язково, щоб пристрій впав у калюжу чи озеро. Достатньо навіть потрапити під дощ чи залишити телефон у вологому приміщенні. У цьому випадку найкращий превентивний захід – тримати мобільний пристрій подалі від води.

Проблеми з портами підключення

 Також мобільне обладнання часто виходить з ладу через неакуратне поводження з боку користувача. Наприклад, багато власників використовують телефон під час заряджання. У цей момент через різкі смикання, вигинання штекерів кабелю і т.д. часто виходять з ладу порти підключення. Якщо така поломка вже сталася, то вирішити її «малою кров’ю» вже не вдасться. Справа в тому, що в сучасних телефонах роз’єм живлення не змінюється окремо через трудомісткість процесу. Тому доводиться повністю замовляти плату живлення або шлейф з роз’ємом зарядки. Наприклад, такі комплектуючі для xiaomi можна знайти тут https://www.aks.ua/uk/catalog/shleif/brand/xiaomi .

Що зробити перед здаванням смартфона у сервіс?

Якщо у вас є така можливість перед тим, як віддати мобільний пристрій фахівцям, зробіть резервну копію важливих файлів. Деякі служби можуть видалити вміст телефону. Крім того, обов’язково вийміть SIM-карту зі свого телефону, а якщо у вас є оригінальна коробка, найбезпечніше залишити смартфон в ній.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Что такое яблочный сидр и где его купить

 

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: