Коли треба йти до невролога?

Коли треба йти до невролога?

Неврологічні розлади — це широкий спектр захворювань організму, симптоми яких мають різний ступінь проявлення. Насправді нервова система — це мережа, яка проходить по всьому тілу. Вона поділяється на центральний, периферичний і вегетальний, що представляє головний і спинний мозок відповідно, а також його зв’язки з м’язами і внутрішніми органами. Є декілька ознак, коли вам потрібна допомога профільного спеціаліста https://osnova-clinic.com.ua/, у якого можна отримати професійну консультацію з приводу своїх симптомів.

Як зрозуміти, що пора звернутися до лікаря

Симптоми, що виникають часто і красномовно вказують на необхідність термінового звернення до невролога:

  1. Головний біль. Відчуття тиску може мати багато причин і є поширеною скаргою, яка може бути спровокована закладеністю носа або лікуванням зубів, а також серйозними неврологічними розладами. Тривалий постійний біль, а також біль, що змінюється за інтенсивністю та локалізацією, повинні привернути увагу. Якщо вас турбують головні болі, краще звернутися до невролога.
  2. Біль, який не зникає протягом місяців або років, називається хронічним болем. Якщо він виникає після травми, це природно. Однак, якщо біль не проходить навіть після періоду відновлення, слід звернутися за допомогою. Його не можна затягувати, особливо якщо цей стан супроводжується слабкістю та онімінням.
  3. Запаморочення. Вони можуть бути різного характеру, і невропатолог зможе допомогти, коли ви відчуєте, як крутитеся самі або предмети навколо вас. І якщо вам важко впевнено стояти прямо. Ці стани називаються розладами рівноваги та вестибулярним запамороченням.
  4. Тривале оніміння та поколювання в одній частині тіла, а також раптова поява оніміння та поколювання.
  5. Сильна слабкість від втоми. У такому стані людині важко навіть підняти руку.
  6. Незвичайні мимовільні рухи. Винятком є ​​вплив деяких ліків і тривога. В інших випадках вам допоможе невролог.
  7. Судоми можуть бути різної інтенсивності та якості — від м’язових посмикувань до сплутаності свідомості та втрати свідомості. Часто судоми є важким симптомом захворювання.
  8. Раптове погіршення зору.
  9. Сплутаність свідомості, порушення мови та пам’яті.
  10.  Проблеми зі сном. Хоча існує багато причин безсоння, невролог може вирішити деякі з них.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Ателье по ремонту одежды  «Вознесенская» - гарантия качества, профессионализма и индивидуального подхода к каждому клиенту

Будьте здорові та не відкладайте візит до лікаря, адже своєчасне звернення до фахівця значно підвищить ваші шанси на одужання.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: