Нове обличчя СБУ – низькоякісний режисер малобюджетного порно, якому наказали пресувати лідерів протестів

Нове обличчя СБУ – низькоякісний режисер малобюджетного порно, якому наказали пресувати лідерів протестів

СЛІДСТВО ВЕДУТЬ КОЛОБКИ … Або яким “новим обличчям” в СБУ наказано пресувати активістів …

Ви знаєте, я довго нічого не хотів писати про Служба безпеки України, оскільки щиро вірив, що там можливі зміни на позитив. Але останні призначення та дії, змусили мене до написання цього посту.

Скандально відомого колишнього псевдополковника СБУ, Романа Матковського, який цькував журналістів-розслідувачів, поновили в Службі та підвищили по посаді – це новина,нажаль, залишилась не поміченою, але помилково.

Ну «професіоналізм» даного недоліка можна охарактеризувати одним яскравим прикладом. Це він 9 квітня 2017 року організував унікальну за ідіотизмом «протестну акцію» Vitaliy Shabunin.

Короткий переказ комедії: Матковський організував групу тітушок, які виїхали з-під будівлі відомства на Володимирській,33 (прям джек пот) і вибудованим парадним кортежем прибули…

Сам бравий полковник показав себе як низькоякісний режисер малобюджетних порнофільмів, оскільки керував цим всім відеозйомкою акції з дрона на місці подій.
При цьому власникові дрона з сказав, що зніматимуть будинок якогось «сєпара»… Тут дарую ідею «95 кварталу» для нового комедійного серіалу, з елементами конкретного ідіотизму, екшену…

Згодом журналісти провели нескладне розслідування і встановили усі обставини події. Правда, Роман розповідав журналістам нібито слідкував за «протестувальниками» з метою «вийти» на організатора низки резонансних нападів на журналістів-розслідувачів.
Не прокатило – не повелись.

Нагадаємо, що це було в ті славні часи, коли Порох чомусь вирішив боротися не так з корупцією як, навпаки, із журналістами-розслідувачами. Але навіть така пекельна дичина у виконанні явно не дуже розумного офіцера навіть в команді ПАП викликала огиду. Полкана усунули від виконання посадових обов’язків, а після проведення службового розслідування – звільнили з посади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Почему ремонт бытовой техники так важен в вашем доме

Шукати собі застосування «справжній офіцер та патріот» на Донбасі чи на більш простих для нього ділянках герой не став і пішов зі служби, при цьому частина офіцерів Служби Божої обмивали цю подію як тільки могли )

Проте і народне господарство видатного фахівця не отримало. Матковський став «експертом з безпеки», створив одразу цілу мережу громадських, а згодом і політичних структур: Центр політичного аналізу та стратегій “Крук” («Київська Русь –Україна», потім з неї зліпивши політичну партію), при ній утворив охоронну фірму «Сектор безпеки – Україна», яку згодом почав називати «силовим блоком партії», а також – без цього зараз нікуди – «Спілку ветеранів АТО Деснянського району».

Активного «експерта» помітили власники просепарських телеканалів. І він поповнив плеяду професійних еГспердів, що раптом заполонили ефіри, годинами говорячи відверту хєрню, та торгуючи доволі нудними обличчями. Звісно, це все за бабки телекомпаній, від яких смердить медведчуком і путіним.

Так зліпили новий образ “експерта-ветерана СБУ”.

Останній рік Роман Матковський буквально не виходив з ватних телепомийниць «Ньюзван», «Наш», «112», «ЗіК». Ну як і всі завсідники кремлівських медіа помийок, виявилося, розбирається і в міжнародній політиці, і в кризі у США, і психології Трампа, в питаннях продажу землі, Закону про столицю, обміну полоненими, а також запліднення великого рогатого скота.
При цьому роздаючи поради І #Зеленському, нардепам, і всім на світі, від реформування спецслужби до того, як діяти у випадку, наприклад, пожежі, пологах чи колупані в носі перфоратором.

Цікаво, що після історії з Шабуніним, Роман різко розлюбив Пороха і подався в професійні зрадофіли. У розпал президентської виборчої кампанії він примкнув до Юльки- колсясочниці. Намагаюсь приписати відомих волонтерів, громадських активістів до цього двіжу дебілів і калік. Більш того, ця істота додумалась це робити в темну, тупо використовуючи їх ім’я та прикриваючись ними. Така фігня трапилась і з вашим покірним слугою, але я таки встиг це вчасно закрити і попередити відносно себе.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  СБУ при Зеленском возобновила сотрудничество со спецслужбами России

Та після просто таки феєричного провалу на виборах швиденько перевзувся і почав співати дифірамби вже Зеленському. Бачимо вже недаремно.

Більше питань до тих, хто це чудо відкопав і повернув в СБУ.
Ось на біса службі здалися кадри, яких виперли за профнепридатність?
Куди дівся принцип, що із спецслужби піти можна, але дороги назад немає?
Чому СБУ стала нагадувати ветеранську тусню з ображених та принижених?
Чи справді хтось думає, що Порошенко собі на шкоду звільняв з посад найкращих?

Але ж неважко з’ясувати обставини. Ну погугліть, або просто запитайте їх, що КОНКРЕТНО вони зробили за час своєї натхненної праці?
Яка у принципі користь може бути від Матковського?

Хіба що комусь знадобився його досвід розгону Майдану у 2014 році. Та користь знайшлась. З активним ростом людей, які не сприймають капітулянські дії нової влади, виникла проблема з кадрами тих сбушників, які б «щільно попрацювали та взяли б узду цих всіх активістів». Оскільки всі толкові Офіцери СБУ послали цю затію нового керівництва куда подалі – прийшлось брати і таких дятлів.
І от Ромочка в поті лиця уже працює над даними питанням.

Зараз я можу констатувати наступне.
Зам начальника і власне сам керівник, Департаменту СБУ Захисту Національної Державності займається не сепарами чи шпигунами, а активістами Рух Опору Капітуляції.

Оскільки саме в них нова влада вбачає основну загрозу нашій з вами державності!

Ба більше можу сказати – на це їм дали і людей, і кошти, і засоби.
Небувала щедрість прямо.

Але і це не повний абзац.

Ромочка вже почав зустрічатись з усіма ким може і з метою зробити деструктив та розвалити цей рух.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Репетиторство - важливий елемент освітнього процесу

Тому цитуючи класика можу порекомендувати одне:
« Не вір мій сину, цьому підарасу …»

P. S. Його керівнику Толіку Дублику я передаю полум’яні вітання. Про нього буде присвячена друга частина) Оскільки саме в них нова влада вбачає основну загрозу нашій з вами державності. Ба більше можу сказати – на це їм дали і людей, і кошти, і засоби. Небувала щедрість прямо.

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: