“Недолейтенант” Баканов – блогер показав незахищенність об’єктів критичної інфраструктури

“Недолейтенант” Баканов – блогер показав незахищенність об’єктів критичної інфраструктури

Блогер Ярослав Бондаренко зімітував скидання гранати на газокомпресорну станцію під Києвом, яка входить до газогону “Дашава-Київ”.

Відповідне відео Бондаренко опублікував на своєму каналі в YouTube.

“Я зараз перебуваю за 300 метрів від газокомпресорної станції біля Боярки, лише за 10 км від м.Києва. Це дуже важливий стратегічний об’єкт. Тут проходить газопровід “Дашава-Київ”. Що я тут роблю? Я очікую тут теракту. Зараз тут відбудеться вибух. А я буду російським диверсантом”, – розповів він.

Бондаренко показав, як дрон із прикріпленою до нього “гранатою” злітає в повітря і зависає над газокомпресорною станцією. При цьому в кадрі видно машину, яку блогер називає машиною охорони, але появу дрона ніхто не помічає.

“Це не справжня граната Ф-1, а муляж, зроблений на 3Д-принтері. А я – не російський диверсант, а патріот України. Але на моєму місці завтра може бути справжній російський терорист із вибухівкою, яка знищить важливий стратегічний об’єкт і життя людей”, – говорить Бондаренко.

Він пообіцяв продовжити “підривати” інші стратегічні об’єкти, щоб показати неефективність СБУ у боротьбі проти диверсантів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Обмен валют – что стоит знать харьковчанам об этой операции

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: