«Недолейтенант» Баканов — блогер показав незахищенність об’єктів критичної інфраструктури

«Недолейтенант» Баканов — блогер показав незахищенність об’єктів критичної інфраструктури

Блогер Ярослав Бондаренко зімітував скидання гранати на газокомпресорну станцію під Києвом, яка входить до газогону «Дашава-Київ».

Відповідне відео Бондаренко опублікував на своєму каналі в YouTube.

«Я зараз перебуваю за 300 метрів від газокомпресорної станції біля Боярки, лише за 10 км від м.Києва. Це дуже важливий стратегічний об’єкт. Тут проходить газопровід «Дашава-Київ». Що я тут роблю? Я очікую тут теракту. Зараз тут відбудеться вибух. А я буду російським диверсантом», — розповів він.

Бондаренко показав, як дрон із прикріпленою до нього «гранатою» злітає в повітря і зависає над газокомпресорною станцією. При цьому в кадрі видно машину, яку блогер називає машиною охорони, але появу дрона ніхто не помічає.

«Це не справжня граната Ф-1, а муляж, зроблений на 3Д-принтері. А я — не російський диверсант, а патріот України. Але на моєму місці завтра може бути справжній російський терорист із вибухівкою, яка знищить важливий стратегічний об’єкт і життя людей», — говорить Бондаренко.

Він пообіцяв продовжити «підривати» інші стратегічні об’єкти, щоб показати неефективність СБУ у боротьбі проти диверсантів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як працюють бк в Україні: особливості якісного беттінга

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: