Навіщо підприємцям потрібен юридичний супровід?

Навіщо підприємцям потрібен юридичний супровід?

Підприємництво – це більше, ніж виклик. Ви в цьому самі впевнитися, якщо уважно подивитеся його законодавче регулювання та юридичні аспекти, пов’язані з ним. Успішний підприємець – це той, хто почав вести свій новий бізнес юридично та етично чесно.

Послуги юриста реально потрібні на етапах, починаючи зі структурування бізнес-ідеї та закінчуючи отриманням ліцензії на зайняття певним видом підприємницької діяльності, продажем продукції, оподаткуванням, управлінням персоналом, укладення договорів з контрагентами. Як підказує нам юрист Альва Прайвесі супровід бізнесу важливий – кожен аспект підприємницької діяльності вимагає консультації з юристом або відповідних юридичних процедур.

Чи потрібен Вам юридичний супровід бізнесу?

Професійний юрист може визначити які правила та положення застосовуються до вашого бізнесу, та порадити вам, як діяти в рамках цих законів. Спеціалісти — правники також можуть допомогти вам скласти необхідні договори, які можуть запобігти судовим спорам у майбутньому, а адвокати – підготувати процесуальні документи, коли ви зіткнетеся з судовим позовом або навпаки подаєте його до суду.

На відміну від великих компаній або фірм середнього розміру, підприємець зазвичай не може дозволити собі утримувати юридичний відділ. Натомість, у багатьох випадках, він може дозволити собі консультації позаштатного фахівця та послуги адвоката на постійній основі, наприклад на умовах аутсорсингу або абонентського юридичного обслуговування.

Тим не менш, ділове життя все більше і більше вимагає юридичного супроводу. Це обумовлюється складними правилами, встановленими податковими органами, а також стосовно відносин з вашими співвиконавцями (клієнтами, постачальниками, партнерами тощо). Так само ваші співробітники можуть створювати суперечки, результат яких може мати негативні наслідки для фінансів компанії.

Які юридичні питання найчастіше виникають у бізнесу?

Рано чи пізно у підприємців під час ведення бізнесу виникнуть наступні питання юридичного характеру:

  • Я перебуваю в конкретній ситуації: чи справді цей юридичний статус, який я розглядаю для ведення свого бізнесу, мені потрібний?
  • Я хочу захистити свій бренд або ім’я своєї компанії, але інший бренд має схожість із моїм. Що я можу зробити?
  • Моя компанія розвивається за кордоном: яких правил я повинен дотримуватися?
  • Я хочу прийняти на роботу співробітника: Яка процедура? Який трудовий договір вибрати? CDD, CDI, професійний контракт, строковий контракт…
  • Хочу попрощатися із працівником: який вид звільнення розглядати? Чи є термін повідомлення? Як розрахувати оплачувану відпустку?
  • Я хочу укласти угоду з партнером: чи варто розглядати партнерський договір? Які істотні умови договору?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як вигідно обміняти валюту в Дніпрі: огляд послуг eKURS

Вищевказані та багато інших питань у сфері права виникають у бізнесменів під час ведення господарської діяльності. Для того щоб вести бізнес у правовому полі та мінімізувати ризики на майбутнє, краще за все заздалегідь подбати про юридичний супровід!

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: