На Сумщині «слуги народу» зірвали сесію, рятуючи коаліцію з «ОПЗЖ», а Стрельченко – від звільнення

На Сумщині «слуги народу» зірвали сесію, рятуючи коаліцію з «ОПЗЖ», а Стрельченко – від звільнення

Більш, ніж драматичною виявилася сьогоднішня сесія Сумської обласної ради. Найбільша фракція в сумському парламенті «Слуга народу» фактично зірвала сесію, щоби не дати народним обранцям проголосувати за зняття з посади першого заступника голови Сумської облради, представника «Опозиційної платформи – За життя!» Олександра Стрельченко. З відповідною пропозицією про відставку Стрельченка виступила фракція «Європейська Солідарність».

Не допомогли навіть заклики намісника президента в області, голови Сумської облдержадміністрації Василя Хоми до «слуг народу» об’єднатися з патріотичними, проукраїнськими політичними силами в облраді. В результаті всі жителі області побачили фейкову боротьбу президентської «Слуги народу» з «руським миром» на Сумщині. Особливо дивує позиція представників президентської політичної сили, коли країна-агресор продовжує провокувати українських військових біля наших кордонів. Бути в альянсі з проросійською політичною силою, яка за мир та дружбу з агресором і при цьому говорити про національну безпеку – це ніщо інше, як подвійні стандарти.

Що ж до самого голосування за зняття Олександра Стрельченка з посади першого зама голови облради, то 33 народних обранці висловилися «за». Проте, депутат від «Батьківщини» Катерина Приходько помилково проголосувала «проти», що публічно визнала відразу по звершенні таємного голосування. На вимогу депутатів «ЄС», «Батьківщини», «За майбутнє!» провести переголосування голова облради Віктор Федорченко не став реагувати, оголосивши перерву у проведенні сесії, яка затягнулася і, врешті решт, вже не відбулася.

Цікава історія, яка ще не отримала свого логічного завершення, проте яскраво показала, як окремі депутати «Слуги народу» відстоюють своїх партнерів по коаліції, що йде в розріз з тією позицією, яку на центральному рівні займає їх лідер, президент України Володимир Зеленський, розказуючи про боротьбу з п’ятою колоною Кремля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Кандидат від ОПЗЖ Володимир Пилипейко - метал, наркотики, вирубка лісу - блогер

Нагадаємо наніше ми писали про корупційну схему “Слуг” та ОПЗЖ: Стрельченко, Романько, Слюсар та Будник — лісова ОПГ отримує чорну готівку від сінгапурської оффшорки RusFor — Ярослав Бондаренко

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: