Михайло Бродський, партнер секретар РНБО Данілова торгував в Епіцентрі бронежилетами отриманних від волонтерів

Михайло Бродський, партнер секретар РНБО Данілова торгував в Епіцентрі бронежилетами отриманних від волонтерів
Служба безпеки України заявила про розкриття масштабної схеми розкрадання гуманітарної допомоги, призначеної українським захисникам. 1000 броніків, за які отримали 13 мільйонів гривень.

17 травня волонтерська організація «Львівський оборонний кластер» звинуватила мережу гіпермаркетів у продажі гуманітарної допомоги, яку ЛОК безкоштовно надає військовим. На опублікованому організацією фото видно, як у магазині Intersport (спортивні магазини, які входять у мережу «Епіцентр») продаються бронежилети по 12 500 грн. Волонтери звернулися до СБУ.

«Епіцентр» одразу ж заявив, що законно продає ці бронежилети. Компанія повідомила, що товар закуплений у постачальника – «Групи Венето». До заяви «Епіцентр» приклав документи на товар, фотографії виробництва та внутрішніх етикеток виробу. До повідомлення ритейлер приклав копію листа від директора ТОВ «Група Венето», в якому той повідомив, що виготовлення бронежилетів підприємство здійснює самостійно.

«Ці фотографії не відповідають дійсності, на них зображено не виробництво чохлів для бронежилетів, а пошиття військових курток», – каже Юрій Федоров, директор Харківського заводу засобів індивідуального захисту.

Ця компанія – один із засновників «Львівського оборонного кластера», який виробляє бронежилети та безкоштовно передає їх військовим. За словами Федорова, навіть бірка, яка зображена на фотографії, – це внутрішня етикетка, якими позначаються вироби ЛОК.

«Львівський оборонний кластер» нікому не продає свої вироби, розповідає Федоров. За його словами, волонтерська організація безкоштовно передає бронежилети або чохли під них на замовлення Міноборони, військових підрозділів або військових адміністрацій тощо.

Згідно з повідомленням СБУ, бронежилети, які продавалися в «Епіцентрі», мали бути передані на військові потреби через Черкаську обласну військову адміністрацію. «Втім, причетні чиновники намагались продати бронежилети через афілійовані комерційні структури та мережу супермаркетів», – зазначають в СБУ. Федоров із ЛОК відмовився розкрити подробиці саме про це замовлення, щоб не зашкодити слідству.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Воздушная «Большая стройка». Как зам главы ОП Кирилл Тимошенко готовится «пилить» аэропорты

Але й до сьогодні, ані начальник військової адміністрації Ігора Табурця, ані його заступники не були заарештовані, можливо СБУ знає про ще більші злочини?

Також не арештовано нікого з компанії «Група Венето» – яка має бізнес з виробництва матраців, яка зареєстрована саме у Черкасах. На одному фото з виробництва, які, за словами «Епіцентру», передала їм «Венето», видно напис Venetomed. Це один із брендів «Венето», який виготовляє спеціалізований одяг, включно і для силових структур.

Власники «Групи Венето» – Юрій Бродський та Світлана Бродська. Це син та дружина бізнесмена й політика Михайла Бродського, який формально передав у власність сину фірму, але той виявися нездатним на ділову активність.

Бродський – президент Федерації баскетболу України та голова редакційної ради онлайн-медіа України «Обозреватель». Також він був лідером партії «Яблуко», депутатом Верховної Ради та кандидатом-самовисуванцем у Президенти України.

У 2019 році вибухнув скандал, в якому бізнесмен Ігор Коломойський нібито надсилав повідомлення із погрозами президенту ФБУ Михайлу Бродському після програшу баскетбольної команди «Дніпро», в якій грав син Коломойського Грегорі.

Також Михайло Бродський разом з проросійським нардепом Нестором Шуфричем, під час правільння кривавого диктатора Януковича, вкрали Київський річковий порт, під вивіскою якої незаконно видобувають пісок.

Те що СБУ не заарештувало Михайла Бродського, можливо є заслуга секретаря РНБО Олексія Данілова, його дружина Людмила Володимирівна володіє часткою у компаніях “Київський деревообробний комбінат” та “Новострой Інвест” де партнерами записані син Бродського Юрій та син київського кримінального авторитета Вадим Кісіль.

Гереги, власники «Епіцентру», давно товаришують з Михайлом Бродським, але коли СБУ почало розслідування, вони відразу заявили, що знімають із продажу всю продукцію «Групи Венето», яка має ознаки товару військового призначення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Сергій Литвиненко "Слуга народу" - "кнопкодав" пов'язаний з вбивством майданівця - Луценко

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: